Jak co roku, w ciepłe letnie dni z polskich ogródków, tarasów i terenów rekreacyjnych niesie się zapach potraw przyrządzanych na grillu. To jeden z ulubionych sposobów Polaków na spędzanie wolnego czasu. Przyjęcia w gronie rodziny, spotkania z przyjaciółmi – każda forma jest dobra, a pyszne dania i dodatki to niezbędne menu. Niestety, nieodłącznym następstwem są tłuste naczynia z zaschniętymi i przypalonymi resztkami jedzenia. Jak to potem pozmywać? Z pomocą przychodzi Morning Fresh – skoncentrowany płyn do mycia naczyń, który pomoże uporać się z nawet najsilniejszymi zabrudzeniami. Dzięki niemu również sam finał grillowego przyjęcia będzie przyjemnością.

MorningFresh_450ml_lemon_PL_frontModa na grillowanie przybyła do Polski w latach osiemdziesiątych i zagościła w naszym kraju na dobre, zdobywając coraz więcej zwolenników. Błyskawicznie pokochaliśmy tę formę wspólnego spędzania czasu, która powoli wpisuje się w polskie zwyczaje rodzinnych spotkań przy stole. Na przestrzeni lat zmieniały się grille, sposoby na rozpałkę, przepisy na smakowite dania, pojawiały się nowe akcesoria i przyrządy. Jedno pozostało niezmienne – atmosfera, dzięki której każde spotkanie przy grillu jest udane. Dziś trudno sobie wyobrazić letni weekend bez grillowania.

I kto to wszystko pozmywa?

Półmiski z kiełbaskami, tace pełne smakowitych kawałków mięsa, grillowane owoce morza, szaszłyki, sałatki, surówki – wszystkie dania szybko znikają ze stołu, a puste naczynia wędrują do zlewu i czekają na zmywanie. To chyba najmniej lubiana część przyjęć z grillem w roli głównej. Z pomocą przychodzi marka Morning Fresh. Skoncentrowane płyny do mycia naczyń świetnie sprawdzą się w walce z tłuszczem i zaschniętymi resztkami jedzenia oraz pomogą pozbyć się śladów spalenizny bez konieczności szorowania i długotrwałego namaczania.

Morning Fresh doskonały w walce z tłuszczem

Morning Fresh to gama wydajnych i silnie skoncentrowanych płynów do mycia naczyń wyróżniających się od lat niezmienną, doskonałą formułą. Już niewielka ilość płynu naniesiona na gąbkę wystarczy, by skutecznie pozbyć się z naczyń nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń i tłuszczu. To istotne, gdy po grillowej uczcie piętrzą się stosy naczyń do uporządkowania.

Płyny z linii podstawowej Morning Fresh występują w czterech wariantach. Trzy wersje zapachowe oraz alternatywa w postaci płynu z ekstraktem z aloesu, który jest łagodny dla dłoni zadowolą nawet najbardziej wymagających gospodarzy grillowego przyjęcia. Produkty dostępne są w poręcznych butelkach, które idealnie mieszczą się w dłoni.

1

  • Morning Fresh Original – podstawowa wersja skoncentrowanych płynów do mycia naczyń to propozycja dla osób lubiących skuteczne środki myjące o klasycznym zapachu. Rekomendowana cena detaliczna: 900ml – 8,99 PLN, 450ml – 5,99 PLN
  • Morning Fresh Lemon –  już jedna kropla wydajnego płynu o świeżym, cytrynowy zapachu wystarczy, by uporać się z największymi zabrudzeniami w kuchni. Rekomendowana cena detaliczna: 900ml – 8,99 PLN, 450ml – 5,99 PLN
  • Morning Fresh Apple – wariant soczystego jabłka spodoba się osobom ceniącym świeże zapachy w kuchni. Rekomendowana cena detaliczna: 900ml – 8,99 PLN, 450ml – 5,99 PLN
  • Morning Fresh Sensitive Aloe Vera – wariant szczególnie polecany osobom o wrażliwej skórze dłoni z uwagi na zawarty ekstrakt z aloesu znany z właściwości łagodzących. Rekomendowana cena detaliczna: 900ml – 8,99 PLN, 450ml – 5,99 PLN

Morning Fresh Lemon skoncentrowany płyn do mycia naczyń zdobył I miejsce w kategorii ”Środki do mycia naczyń” w konkursie „Przebojowy Produkt FMCG 2015”.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF