Płyny do mycia naczyń Morning Fresh są doceniane przez konsumentów za niezwykłą skuteczność w usuwaniu uporczywego brudu i tłuszczu. Do sprzedaży trafił właśnie nowy wariant – Morning Fresh Lemon w  opakowaniu uzupełniającym. Jest to jedyny taki produkt w kategorii skoncentrowanych płynów do zmywania naczyń na polskim rynku!

Morning Fresh LemonOpakowania uzupełniające cieszą się w Polsce dużą popularnością np. w kategorii mydeł w płynie czy specjalistycznych płynów do mycia powierzchni. Są nie tylko przyjazne dla środowiska, poręczne i łatwe w przechowywaniu, ale wyróżniają się również atrakcyjną ceną. Morning Fresh proponuje takie rozwiązanie w kategorii skoncentrowanych płynów do mycia naczyń. W ekonomicznym opakowaniu uzupełniającym (900 ml) dostępny jest teraz wariant Lemon – bestseller z portfolio marki, o najbardziej lubianym przez Polaków cytrynowym zapachu.  Jego niewątpliwą zaletą jest również dbałość o środowisko. Do produkcji opakowania zużywa się o  67% mniej plastiku niż w przypadku tradycyjnych butelek.

Morning Fresh Lemon jest produktem o skoncentrowanej formule, która wyróżnia się wysoką jakością od lat. Nadaje się do mycia każdego rodzaju naczyń. Już niewielka ilość produktu naniesiona na gąbkę wystarczy, by pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń i tłuszczu. Jest on niezwykle wydajny i skuteczny, dzięki czemu pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna: 7,49 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF