Od piątku 27 lutego do zestawów Happy Meal zawitały nowe zabawki. Na najmłodszych gości restauracji czeka 8 figurek ulubionych postaci z seriali „Monster High” i „Max Steel” oraz akcesoria, dzięki którym dzieci przeniosą się w świat zabawy i interesujących wyzwań.

image001„Monster High” to serial, który cieszy się dużą popularnością wśród dziewczynek. Każdy z odcinków   porusza ważne tematy jak odkrywanie siebie, samoakceptacja i przyjaźń. W zestawach dzieci znajdą figurkę Frankie Stein oraz akcesoria do zabawy. Kolejne figurki to postaci z „Max Steel”, serialu animowanego o zdobywaniu nowych umiejętności, pracy zespołowej i przyjaźni. Nastawieni na skuteczne działanie bohaterowie wykorzystują wyobraźnię, co pozwala im przeżywać niesamowite przygody pełne akcji. Dostępne od teraz w Happy Meal figurki, pojazd i akcesoria pomogą dzieciom odkryć w sobie bohatera. W każdym zestawie najmłodsi goście restauracji znajdą jedną z ośmiu niepowtarzalnych zabawek – cztery z serii „Monster High” i cztery z serii „Max Steel”.

Wyjątkowy Naszyjnik – ma aż pięć zawieszek Monster High! A 12 papierowych dysków pomoże Ci sprawić, by był wyjątkowy.

Figurka Frankie Stein – minifigurka ma włosy, które możesz dowolnie stylizować. Dzięki dołączonym naklejkom zmienisz jej wygląd jeszcze bardziej.

Stylowa Torba Monster High – podkreśla Twój niezwykły styl! Dodaj naklejki i udekoruj ją, jak lubisz! Ozdób papierowy kartonik swoim imieniem, a następnie włóż go w specjalne miejsce z przodu torby.

Opaski Przyjaźni Monster High – dwie stylowe bransoletki, które można połączyć w jedną lub podarować komuś w dowód przyjaźni.

Zestaw Bojowy Cytro – to trzy elementy zbroi, które możesz wykorzystać, by przygotować do boju swojego bohatera. Zdecyduj, gdzie je umieścisz.

Opaska Mocy Max Steel – użyj jej do tajnej misji. Naciśnij guzik i odblokuj skrzydła, pod którymi znajduje się sekretny, zmieniający się obrazek.

Turbotransformacja – masz do dyspozycji cztery koła i dwa pojazdy do wyboru. Przyczep wszystkie cztery koła do samochodu albo tylko dwa do motocykla. Dzięki niemu masz szansę zbudować swój pojazd i pozwolićl mu ruszyć w drogę!

Zestaw Bojowy Maxa Steela – figurka jest już prawie gotowa do boju! Dopasuj tylko właściwą zbroję do pojedynku, wybierając jedną spośród trzech dostępnych.

Happy Meal® to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 156 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą. Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej. W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF