Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc i pierwsze, wiosenne chwile spędzane w gronie najbliższych. Marka Wedel przygotowała specjalne propozycje, które podkreślą wyjątkowy charakter Świąt i osłodzą spotkania przy rodzinnym stole intensywnym smakiem wedlowskiej czekolady, m.in. czekoladowe pisanki, pianki Ptasie Mleczko®, a także czekoladę mleczną z nadzieniem o smaku truskawkowym w dużym  formacie.

Święta Wielkanocne to czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi przy suto zastawionych stołach. Jest to także świetny moment na obdarowanie najbliższych wyjątkowymi upominkami. Marka Wedel przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy zastanawiają się czym osłodzić sobie Święta. Wedlowskie pyszności w nowej  odsłonie sprawdzą się zarówno jako prezent od wielkanocnego zająca, ozdoba stołu, świątecznego koszyczka, jak i przekąska, którą można podzielić się z najbliższymi.

 

Przepyszne pisanki z nadzieniem o smaku toffi, truskawkowym oraz waniliowym z pewnością zadowolą podniebienia wielbicieli czekoladowych słodkości  ̶  tych młodszych i tych starszych.

3

 

 

Pisanki czekoladowe  z nadzieniem o smaku truskawkowym, waniliowym i toffi

Waga: 120 g

Cena: ok. 8 zł

Z kolei najpopularniejsza w Polsce czekolada nadziewana o smaku truskawkowym, po raz pierwszy w większym formacie, to idealna przekąska, którą łatwo podzielić się z całą rodziną.

WED_czekolada_290g

 

Czekolada mleczna truskawkowa

Waga: 290 g

Cena: ok. 9 zł

Dla najmłodszych marka Wedel przygotowała czekoladowe pisanki w opakowaniach z uroczymi, kolorowymi motywami wielkanocnymi ­– idealne zarówno jako ozdoba wielkanocnego koszyczka, a także jako słodki upominek.

WED_jajka_25g

 

 

Pisanki czekoladowe

Waga: 25 g

Cena: ok. 1,90 zł

Tym, którzy przepadają za ponadczasową klasyką, marka Wedel proponuje pianki Ptasie Mleczko® Waniliowe i Śmietankowe w mocnomlecznej czekoladzie, w nowej odsłonie, inspirowanej motywami wiosennymi.

 

 

4

 

Ptasie Mleczko® Śmietankowe

Waga: 380 g

Cena: ok. 12 zł

 

 

Ptasie Mleczko® Waniliowe

Waga: 380 g

Cena: ok. 12 zł

Mieszanka Wedlowska po raz pierwszy pojawi się w wielkanocnym, prezentowym opakowaniu. To zarówno doskonały upominek, jak i pretekst do podzielenia się z najbliższymi ulubionymi cukierkami w różnych smakach.

WED_MIESZANKA_BOX

 

Mieszanka Wedlowska Classic

Waga: 438 g

Cena: ok. 15 zł

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF