Biorąc pod uwagę potrzeby intensywnie rozwijającego się organizmu dziecka eksperci stworzyli mleko modyfikowane GERBER 2 i 3, które teraz ma nową recepturę.

Najlepszym pokarmem dla malca jest mleko mamy – lekkostrawne i pożywne. Maluszek karmiony piersią do 6. miesiąca życia nie musi dostawać żadnych dodatkowych pokarmów i napojów. Wszystko, czego potrzebuje, aby zdrowo rosnąć i aktywnie poznawać świat, otrzymuje wraz z mlekiem mamy. Jednak gdy mama przestanie karmić piersią, warto, aby sięgnęła po produkt, który został stworzony przez ekspertów. W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie mleko modyfikowane GERBER 2 lub 3, o nowej recepturze, które dostarcza niezbędnych składników odżywczych takich jak białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy
i składniki mineralne potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka. Mleko modyfikowane GERBER 2 i 3 zawiera wapń i witaminę D3 dla mocnych kości*, żelazo ważne dla tworzenia komórek krwi* oraz witaminy A i C dla prawidłowego funkcjonowania układu  odpornościowego*.

6

Mleko modyfikowane Gerber 2 i 3 w nowej recepturze i nowym formacie opakowania dostępne jest w sieci sklepów Biedronka i Hebe.

Warianty:

Gerber 1, Mleko  początkowe w proszku dla niemowląt od urodzenia

Gerber 2, Mleko następne w proszku dla niemowląt po 6. miesiącu życia

Gerber 3, Mleko modyfikowane w proszku dla dzieci po 1. roku życia

 

Format opakowania:

Karton 600 g z dwiema saszetkami po 300g.

Średnia cena rynkowa ok. 29,99 zł

 

* zgodnie z przepisami prawa

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF