Delikatny w smaku i lekki, jest idealny dla całej rodziny. Mintaj – bo o nim mowa – to jedna z ulubionych ryb Polaków. W ofercie FRoSTY znajdziemy go teraz w klasycznej panierce, w cieście oraz w towarzystwie ziół. Którą wersję wybierzesz?

frostaNajbardziej tradycyjna propozycja to Mintaj w cieście. Chrupiące ciasto, którym otoczony jest każdy filet, zostało przygotowane jak w domu – z jajek i mąki. Ryba sprawdzi się na codzienny obiad, w towarzystwie ziemniaków czy bukietu warzyw – dzięki swojemu subtelnemu smakowi i delikatnej strukturze będzie doskonała nie tylko dla dorosłych, lecz nawet dla najbardziej wybrednych maluchów. Również na amatorów klasycznej panierki czeka złocista niespodzianka. Mintaj w panierce to rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują rodzinnych opakowań lubianych produktów. W torebce znajdziemy 6 porcji fileta z mintaja po 110 g każdy – wygodnych, do szybkiego przygotowania na patelni lub w piekarniku.

Na prawdziwe zaskoczenie mogą liczyć również fani nowoczesnych smaków. Klasycznie panierowany filet z mintaja zyskał dzięki FRoŚCIE dwie ziołowe odsłony. W sklepowych zamrażarkach znajdziemy teraz Mintaja w panierce z koperkiem oraz Mintaja w panierce z dzikim czosnkiem. Dzięki chrupiącej panierce, doprawionej ziołami zamrożonymi tuż po zbiorach, filety są pełne smaku. Idealne, gdy szukasz smakowitej odmiany!

Wszystkie ryby FRoSTY oznaczone są niebieskim certyfikatem MSC, co oznacza, że zostały złowione z poszanowaniem ekosystemu morskiego. Zamrażane tuż po złowieniu, zachowują wartości odżywcze, wyjątkowy smak i soczystość.

Seria filetów z mintaja to doskonały sposób na szybki i wygodny obiad dla całej rodziny. Kosztują odpowiednio: Mintaj w cieście 8,39 zł/ 210 g, Mintaj w panierce 15,99 zł/ 660 g, Mintaj w panierce z koperkiem 8,39 zł/ 240 g, Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem 8,39 zł/ 240 g.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF