Dobra wiadomość dla fanów czekolady i…..nietypowych połączeń! Milka przedstawia nową czekoladę w dwóch wariantach – Milkę LU i Milkę TUC! To delikatna czekolada z alpejskiego mleka i chrupiące, słodkie herbatniki LU lub lekko słone krakersy TUC w jednym! Obie tabliczki po raz pierwszy będą dostępne także w mniejszym formacie – dużą podziel się z bliskimi, a małą zabierz do pracy lub na spacer!

2

Ciasteczkowa czekolada? Czekoladowe ciastko?

Nowa propozycja Milki to nie tylko ciekawy smak, ale także nowy kształt tabliczek – ciasteczka znajdują się po obu stronach czekolady!

„Wiemy, że miłośnicy Milki uwielbiają nietypowe połączenia. Dlatego w tym sezonie proponujemy chrupiącą nowość: słodkie herbatniki lub lekko słone krakersy otoczone naszą ulubioną czekoladą”– mówi Małgorzata Chojnacka, brand manager Milka.

Podziel się lub weź ją ze sobą

Czekolady Milka TUC i Milka LU są dostępne w formie małej i dużej tabliczki: 87g i 35g. Większa będzie idealna, gdy zechcesz się nią podzielić z kimś bliskim; natomiast wersję „kieszonkową” możesz zabrać ze sobą wszędzie i cieszyć się nietypowym połączeniem smaków gdziekolwiek zechcesz!

„Oprócz klasycznych, większych czekolad, proponujemy także mniejsze, poręczne tabliczki Milka TUC i Milka LU, które sprawdzą się zawsze, gdy chcemy przekąsić coś pysznego – umilą przedpołudniową kawę czy czas spędzony na świeżym powietrzu” – dodaje Małgorzata Chojnacka.

Sugerowana cena detaliczna:

Milka TUC 87 g – 3,50 zł

Milka TUC 35 g – 1,50 zł

Milka LU 87 g – 3,50 zł

Milka TUC 35 g – 1,50 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF