Kolejne karmelki z Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. zmieniają swoje opakowanie. Od tego miesiąca „Miętowe Lubelskie z Czekoladą” dostępne są w mniejszych, stugramowych torebkach o odświeżonej szacie graficznej.

Miętowe Lubelskie z Czekoladą„Miętowe Lubelskie z Czekoladą” to nadziewane karmelki o wyjątkowej, tradycyjnej recepturze. W harmonijny sposób łączą w sobie słodycz czekolady z orzeźwiającym smakiem mięty. Do tej pory w sklepach detalicznych dostępne były luzem oraz w dwustugramowych paczkach. Teraz konsumenci będą mogli je kupować także w o połowę mniejszych torebkach.

Przywiązujemy dużą wagę zarówno do smaku oraz jakości naszych produktów, jak i do ich opakowań. Chcemy, aby były zgodne z aktualnymi trendami i jak najatrakcyjniejsze dla konsumentów. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży mniejsze, poręczne torebki „Miętowych Lubelskich z Czekoladą”. Zadbaliśmy też o to, aby przyciągały wzrok swoją stylową szatą graficzną – mówi Leszek Wertejuk, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. w Lublinie.

Nowe torebki nawiązują kolorystyką do wcześniejszych opakowań. Dominującą barwą jest więc nadal zieleń, jednak bardziej nasycona. W połączeniu z bielą i z czekoladowym brązem, w naturalny sposób kojarzy się ze smakiem karmelków. Natomiast w centralnej części opakowania umieszczona została grafika prezentująca pojedyncze karmelki w apetycznej aranżacji.

„Miętowe Lubelskie z Czekoladą” to kolejny produkt Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., który w ostatnim czasie zmienił swoje opakowanie. Wcześniej, do nowych, stugramowych torebek trafiła „Czekoladowa Mieszanka Imieninowa”.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF