Michel Moran – wielki pasjonat kulinariów, a przede wszystkim znakomity kucharz znany  wszystkim jako juror programu MasterChef został Ambasadorem Alei Smaków, która po przebudowie funkcjonuje w nowej odsłonie w Galerii Mokotów.

W Galerii Mokotów Michel Moran poprowadzi w Alei Smaków Akademię Kulinarną, w ramach której pierwsze spotkanie odbędzie się już w sobotę 16 listopada 2013 r.

20131108__mm3Cieszymy się ogromnie, że Michel Moran znalazł czas aby zostać Ambasadorem Alei Smaków i poprowadzić Akademię Kulinarną. Wspólne gotowanie z publicznością to wyjątkowe przeżycie, które pozwala doświadczyć i posmakować dania różnych kuchni świata wszystkimi zmysłami. Patrząc w ekran telewizora nie czujemy zapachu i smaku potraw. W naszej Akademii, każdy kto odwiedzi Aleję Smaków w Galerii Mokotów będzie mógł spróbować wyśmienitych potraw szykowanych przez Michela Moran”  – mówi Paweł Klimczak Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Mokotów.

Aleja Smaków to wyjątkowe miejsce na drugim piętrze Galerii Mokotów z bogatą ofertą kilkunastu restauracji, które daje możliwość spróbowania różnych kuchni całego świata: śródziemnomorskiej, polskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Kulinarne Serce Mokotowa to przestrzeń idealna na smaczny lunch i relaks w ciągu dnia, a także miejsce spotkań.

Michel Moran urodził się we Francji, gdzie tajniki kuchni zaczął zgłębiać już jako 14 letni chłopiec. Obecnie doświadczony szef kuchni i restaurator, który z szacunkiem i pasją wykonuje zawód kucharza. Od ponad 30 lat pracuje w gastronomii, zdobywając doświadczenie w różnych regionach Europy, zaczynał w Paryżu, następnie poprzez Niemcy, Luksemburg i Genewę trafił do Polski, gdzie od 2004 jest szefem kuchni i właścicielem restauracji „Bistro de Paris”.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF