Be a Bee – kiss your Honey! – takim hasłem METAXA, najłagodniejszy brown spirit pod Słońcem, zaskakuje polskich konsumentów! Tym razem zachęcając ich do spróbowania nowego, uwodzicielskiego smaku, jaki prezentuje METAXA HONEY SHOT. Jego cechy charakterystyczne to zapach naturalnego miodu, bursztynowa barwa oraz łagodny smak. 

MHS-BEABEE-CoupleCanape SP 16032015Sekret wyjątkowości METAXY HONEY SHOT kryje się w łagodności METAXY 5 Gwiazdek oraz naturalnym greckim miodzie. Grecki miód pochodzi z bardzo słonecznego regionu, gdzie rośnie wiele roślin, ziół i kwiatów, wykorzystywanych do jego produkcji. Jest to miód najwyższej jakości, o niepowtarzalnym aromacie, gęstej konsystencji oraz bogaty w wartości odżywcze. Ponadto Grecja jest głównym producentem miodu na świcie, z tysiącletnią tradycją i bogatym doświadczeniem.

Miód używany do METAXY HONEY SHOT pochodzi z północnego Peloponezu, z regionu Egio, który leży 800 metrów n.p.m. Powstaje on z kwiatów jodły, kasztanowca, jabłoni, głogu oraz dzikich róż. Jest on także selekcjonowany przez Mistrza METAXY – Costasa Raptisa. Co ciekawe, miód pochodzi z tych samych gór Peloponezu co płatki róży, których Costas Raptis używa do swojego sekretnego bukietu ziół przy tworzeniu METAXY.

Dzięki temu niezwykłemu dodatkowi, METAXA HONEY SHOT ma delikatnie bursztynową barwę, ze złotymi refleksami. Jej bukiet to: plastry miodu, kwiat pomarańczy, jaśmin i morela, a zawartość alkoholu wynosi 30% – określana jako idealna dla miodowych alkoholi, pitych najczęściej w czystej postaci.

METAXA HONEY SHOT smakuje jak nektar. Swoim wyjątkowym smakiem pobudza zmysły niczym pocałunek. Dlatego też skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych, szukających wyjątkowych doznań.

METAXA HONEY skierowana jest do nietuzinkowych i niezależnych ludzi, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy otwarci są na nowe smaki i wysoką jakość trunku. Pamiętajmy, także, że METAXA 5 Gwiazdek jest w Polsce flagowym produktem marki. Od teraz również dostępna jest jako baza miodowej wersji smakowej, która idealnie pasuje do łagodności METAXY – mówi Michał Bitner Senior Brand Manager Marki METAXA w Polsce.

METAXA HONEY SHOT to także wyjątkowa butelka. Zachowuje ona dobrze znany konsumentom, kształt butelki METAXY 5 Gwiazdek, ale posiada także szereg detali, jak: kropla miodu na złotej etykiecie, której kolor charakteryzuje bogatość smaku i blask miodu. Zaś brązowa nakrętka i pasek na etykiecie nawiązują do intensywności aromatu.

METAXA to trunek pochodzący z Grecji. Jej receptura została opracowana w 1888 roku przez Spyrosa Metaxę. Składniki, które nadają alkoholowi unikalny i rozpoznawalny na całym świecie smak, to przede wszystkim starzone destylaty winne oraz najlepszej jakości wino typu Muscat, połączone z sekretnym zestawem śródziemnomorskich ziół, wśród których znaleźć można macerat z płatków róż.

Rekomendowana cena Mataxy Honey Shot to 59 PLN.

www.cedc.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF