Śniadanie jest uważane za najważniejszy posiłek dnia, coraz częściej jedzony poza domem. Od dziś McDonald’s  zaprasza na poranny posiłek w wielkomiejskim stylu.

 

Do McDonald’s zawitała odświeżona oferta śniadaniowa, w której znalazła się zupełna nowość – Kajzerka Kurczak Premium oraz Kajzerka Jajko DeLuxe. Pierwsza propozycja to przede wszystkim soczysty kotlet z kurczaka w lekko pikantnej panierce. Do tego świeży pomidor, chrupiąca sałata i rukola. Całość skropiona delikatnym sosem majonezowym. Druga kanapka to soczysta wieprzowina, pyszne jajko sadzone, chrupiący bekon i plasterek żółtego sera cheddar. Do tego świeży pomidor
i sałata oraz wyrazisty sos musztardowy. Obie nowości serwowane są w prawdziwie śniadaniowej chrupiącej kajzerce. Pieczywo jest wypiekane codziennie rano w restauracji McDonald’s.

Oprócz wspomnianych wyżej nowości McDonald’s proponuje zestawy śniadaniowe skomponowane w stylu wielkich miast. Kajzerki i gorąca kawa to podstawa typowego śniadania wiedeńskiego. Początek dnia w stylu paryskim to wyśmienity McCroissant w towarzystwie lekkiego Owocogurtu. Zakochani w Nowym Jorku zaczynają dzień od kanapki śniadaniowej, a posiłek kończą słodkimi McGriddles. Śniadanie w stylu londyńskim to pyszny McMuffin, najlepiej z jajkiem sadzonym, chrupiący placek ziemniaczany i duży kubek soku pomarańczowego. Ostatnia propozycja to śniadanie kolorowe jak ulice w Barcelonie – McWrap w trzech wersjach w towarzystwie kawy najwyższej jakości.

Poza pysznymi i stylowymi śniadaniami na porannych gości McDonald’s czeka bezpłatna mała kawa, dodawana do zakupu każdego posiłku w czasie serwowania menu śniadaniowego. Ponadto do każdego McZestawu Powiększonego goście mogą otrzymać kubek McCafé gratis. Śniadania serwowane są w wybranych restauracjach McDonald’s od poniedziałku do piątku do godziny 10:30, a w weekendy do 11:00.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska – https://www.facebook.com/McDonaldsPolska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF