W polskiej sieci McDonald’s ruszyła promocja Festival Smaków. W promocyjnej ofercie znalazły się dwa zupełnie nowe wrapy z soczystym kurczakiem – McWrap® Hawajski oraz McWrap® Włoski. McFlurry Snickers to z kolei nowość, która szczególnie ucieszy miłośników lodowych deserów. Promocyjną ofertę uzupełniają: McRoyal Podwójny, złociste Łódeczki Ziemniaczane z sosem śmietanowym oraz Sałatka Szefa. Dodatkowo goście, którzy w trakcie trwania promocji zakupią McZestaw powiększony, sałatkę Kurczak Premium lub Chicken Box otrzymają szklankę Coca-Cola gratis.

322581 MCD Wrapy NOP v13 CMYKMcWrap® Hawajski to owinięty w pszenny placek,  wyśmienity soczysty kurczak w opcji chrupiącej bądź grillowanej. Do tego sałata, ser tarty cheddar, ananas i wyśmienity sos o orientalnej nucie.

Na miłośników śródziemnomorskich smaków czeka McWrap® Włoski. Soczysty grillowany lub chrupiący kurczak otulony pszennym plackiem z dodatkiem świeżej chrupiącej rukoli, sera mozzarella i pomidorów, którego smak dopełniają dwa sosy: pesto i balsamiczny.

McWrap® Bekon DeLUXE to połączenie soczystego kurczaka i chrupiącego bekonu,  sałaty, pomidora i pysznego sosu miodowo-musztardowego.

McWrap® KLASYCZNY to propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają połączenie kurczaka, sałaty, chrupiącej rukoli, tartego sera  cheddar i pomidora. Całość dopełniają dwa wyśmienite sosy: pomidorowo-cebulowy oraz majonezowy.

Kolejną pozycją w menu jest McRoyal Podwójny. To jeszcze jedna odsłona królewskiej kanapki, w której znajduje się soczyste mięso wołowe, ser cheddar, pikle, cebula i pszenna bułka z sezamem. McRoyal Podwójny zawiera dodatkową porcję mięsa wołowego.

McFlurry Snickers to wyśmienite lody McFlurry z czekoladowo-karmelową polewą i posypką Snickers składającą się z orzechów ziemnych i czekoladowo-karmelowych kulek.

Do oferty wraca dobrze znana przekąska złociste Łódeczki Ziemniaczane z sosem śmietanowym, któresą dostępne osobno oraz przy zakupie McZestawu Powiększonego.

Miłośników lekkich przekąsek ucieszy pojawienie się w menu Sałatki Szefa – chrupiącego miksu sałat z pomidorkami koktajlowymi, jajkiem, szynką i wyśmienitym serem cheddar.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF