W środę 13 maja została otwarta restauracja McDonald’s w Nysie. Goście będą mieli okazję zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®, a także korzystać z linii McDrive.

Nysa4Nowy lokal sieci powstał przy ulicy Racławickiej 12a. Wystrój restauracji charakteryzuje się paletą żywych barw i wielkoformatowymi, nowoczesnymi grafikami. Goście mogą zjeść i odpocząć w wygodnych, tapicerowanych fotelach w sali jadalnej lub przy sprzyjającej pogodzie spędzić czas w ogródku.

Cieszymy się, że restauracja McDonald’s pojawia się na gastronomicznej mapie Nysy. To atrakcyjna lokalizacja dla mieszkańców ale także dla podróżujących – lokal znajduje wzdłuż drogi przy trasie Kłodzko-Prudnik– mówi Marek Borowy, licencjobiorca McDonald’s „Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w gusta naszych gości. Przygotowaliśmy dla nich klimatyzowaną salę i restauracyjny ogródek. Na podróżujących czeka linia McDrive oraz wygodny parking. Myślę, że goście docenią także strefę McCafé, jaka znajduje się w lokalu. W jej ofercie są m.in.  wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.”

Na sali jadalnej znajdują się 94 miejsca siedzące, w tym 16 w strefie McCafé. Goście restauracji będą mogli korzystać także z przestronnego ogródka, gdzie zaaranżowano 108 miejsc. Dla kierowców samochodów osobowych został przygotowany duży parking oraz linia McDrive, która umożliwia zakup ulubionych produktów bez potrzeby wysiadania z samochodu.

NysaW godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Goście mogą raczyć się specjałami z kącika kawiarnianego McCafé, w ofercie którego znajdują się najwyższej jakości kawy oraz szeroki wybór deserów.

Atrakcją dla najmłodszych gości restauracji podczas otwarcia był występ Ronalda McDonalda, który przygotował ciekawe animacje, zabawy. Bohater McDonald’s sprawił, że pobyt dzieci w restauracji stał się dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Zarówno restauracja, jak i linia McDrive obsługuje gości od godziny 7:00 do 23:00 przez cały tydzień.
Sprawną obsługę gości zapewni 64 pracowników, w tym 14 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF