Nocny głód – od dziś możemy o nim zapomnieć. Już teraz, o każdej porze dnia i nocy, możemy zamówić ulubione produkty z McDonald’s, a dzięki portalowi foodpanda.pl będą mogły one zostać dostarczone prosto pod nasze drzwi. To prawdziwa gratka dla warszawiaków lubiących nocne życie stolicy.

McDonalds NocąWarszawa ma najszerszą ofertę gastronomiczną w Polsce. W stolicy działa ponad 1 000 restauracji oferujących dania kuchni z całego świata. Warto jednak dodać: w ciągu dnia.
Zauważyliśmy, że oferta gastronomiczna Warszawy jest bardzo bogata za dnia. W nocy jest zupełnie inaczej – zauważa Michał Rokosz, dyrektor zarządzający foodpanda na rynkach CEE, i dodaje: –Dlatego we współpracy z siecią McDonald’s uruchomiliśmy nową usługę: McDonald’s nocą. Dzięki temu mieszkańcy Warszawy będą mogli zamówić jedzenie z bogatej oferty światowego lidera restauracji szybkiej obsługi nie tylko wciągu dnia, ale także w nocy – kończy Rokosz.

Usługa McDonald’s nocą jest zupełnie nowym projektem sieci restauracji fast food i serwisu foodpanda. Dzięki niej w każdy weekend mieszkańcy Warszawy mogą zamówić dowolne produkty z bogatego menu także po 21.00. Zamówienie jest bardzo proste. Na stronie foodpanda.pl i w aplikacji mobilnej użytkownicy mogą wybrać dowolne produkty oferowane przez McDonald’s. Zlecenie trafi do restauracji zlokalizowanej na Dworcu Centralnym i tam zostanie ono przygotowane. W czasie do  30 minut kurier dostarczy ciepłe produkty w specjalnym termicznym opakowaniu do klienta. W pierwszej fazie z usługi McDonald’s nocą będą mogli skorzystać mieszkańcy kilku warszawskich dzielnic – Śródmieścia, Saskiej Kępy, Mokotowa i Starej Ochoty.

Jest to zupełnie nowa usługa na polskim rynku, która upodabnia Warszawę do największych światowych metropolii. A dzięki aplikacji zamawianie jedzenia jest prostsze i dużo wygodniejsze niż zamówienie telefoniczne. Michał Rokosz, który zarządza działaniami foodpanda w Europie Środkowej i Wschodniej wyjaśnia: Wystarczy raz zamówić jedzenie w aplikacji, by zapomnieć o tradycyjnym zamówieniu telefonicznym. Wygoda i oszczędność czasu – to daje nam serwis online i aplikacja. Teraz już nie tylko w dzień, ale także w nocy – podsumowuje.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF