We wtorek, 5 maja 2015 r. została otwarta nowa, trzypoziomowa, restauracja McDonald’s w samym centrum Poznania. Nowy, już siedemnasty obiekt sieci w mieście jest zlokalizowany przy ul. Półwiejskiej 18 na deptaku pomiędzy Starym Rynkiem a Starym Browarem.

Poznan9„Centrum Poznania to wyjątkowo atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gastronomicznej. Nowo otwarta restauracja mieści się na trzech kondygnacjach w samym sercu Poznania, pomiędzy najpopularniejszymi punktami miasta. – mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. Korporacyjnych McDonald’s Polska. – „Jesteśmy przekonani, że dogodna lokalizacja, bogate i różnorodne menu oraz atrakcyjny wystrój wnętrza sprawią, że będzie to bardzo popularne miejsce wśród mieszkańców Poznania .”

W nowoczesnym wnętrzu sali jadalnej, na dwóch poziomach, znajduje się 119 miejsc siedzących (na trzecim, najniższym poziomie jest część kuchni). W godzinach porannych oferowane są śniadania z daniami bazującymi na produktach typowych dla tej pory dnia – jajkach, produktach zbożowych czy bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje oferta klasyczna. W części kawiarnianej By McCafé klienci znajdą desery takie jak muffiny czy donuty a przede wszystkim szeroki wybór kaw oraz herbat.

Poznan4Wystrój wnętrza poznańskiej restauracji McDonald’s jest dynamiczny i nowoczesny, nawiązuje do miejskiego stylu w estetyce grafitti. Jego charakter powinien więc szczególnie przypaść do gustu młodym odbiorcom.

Restauracja zaprasza gości od niedzieli do czwartku w godzinach 6:00 – 2:00, a w piątki i soboty w godzinach 6:00 – 3:00. Sprawną obsługę gości zapewnia zespół 74 pracowników, z czego 12 to menedżerowie.

Na gości restauracji w dniu otwarcia czekały darmowe produkty z klasycznej oferty McDonald’s oraz smycze dodawane gratis do zestawów powiększonych.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF