W czerwcu zostanie rozdanych łącznie 2.000 zaproszeń na Iced Fruit Smoothies w konkursach na Fanpage’u McDonald’s Polska oraz w wybranych mediach lokalnych. Zwycięzcy konkursów będą mogli wybierać spośród dwóch owocowych smaków.

Pierwszym sposobem na zdobycie zaproszenia jest wzięcie udziału w konkursach pojawiających się na tablicy Fanpage’a firmy. Codziennie, do 13 czerwca włącznie, w każdym z konkursów 50 osób będzie mogło wygrać, wykonując zadanie podane w treści postu. 16 czerwca ruszy aplikacja w zakładce na Fanpage’u McDonald’s Polska, gdzie aby wygrać zaproszenie wystarczy znaleźć się wśród 1.000 osób, które jako pierwsze wypełnią swoje dane w formularzu. Dodatkowo, w wybranych tytułach mediów lokalnych zostanie rozdanych kolejnych 500 zaproszeń.

 Grafika Iced Fruit Smoothies

Iced Fruit Smoothies to owocowe ochłodzenie, które swój wyjątkowy smak zawdzięcza połączeniu miksu owoców z sokami, jogurtem i kruszonym lodem. Dostępne są dwa warianty smakowe: Truskawka & Banan oraz Mango & Ananas.

 

Iced Fruit Smoothies to nie jedyna orzeźwiająca nowość w McDonald’s.W restauracjach dostępne są również Iced Frappés – kawowa przyjemność powstająca z połączenia mlecznego napoju kawowego z kruszonym lodem. Delikatna, bita śmietana zwieńczona polewą karmelową albo czekoladową zadowoli gusta najbardziej wymagających. Produkt jest dostępny w wariancie Mocha i Karmel.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF