3 września ruszył konkurs Mój Burger, w którym fani marki mają niepowtarzalną szansę na stworzenie kanapki marzeń. Autorzy trzech najlepszych przepisów otrzymają po 10.000 zł oraz szansę na wprowadzenie burgerów swojego pomysłu do menu McDonald’s! Chętni do wzięcia udziału mogą liczyć na pomoc niezawodnego bohatera – Burgerowej Legendy 😉

Mój BurgerWystartowała pierwsza w Polsce edycja konkursu Mój Burger, umożliwiającego gościom stworzenie kanapki własnego pomysłu, która ma szansę znaleźć się w menu McDonald’s obok klasyków takich jak Big Mac® czy McRoyal®. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę MojBurger.McDonalds.pl, a następnie za pomocą aplikacji wykonać zadanie konkursowe polegające na stworzeniu zupełnie nowej receptury burgera przy wykorzystaniu dostępnych składników oraz nadanie mu oryginalnej nazwy. Receptura musi zakładać użycie minimalnie 4 i maksymalnie 10 składników. Po wykonaniu zadania wystarczy się zarejestrować, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

W pierwszej kolejności jury oceni wszystkie burgery i wybierze 10 najlepszych do testu kuchennego. Ocenie będą podlegały zestawienie proponowanych składników, a także oryginalność i celność nazwy burgera. W wyniku testu zostanie wyłonionych trzech zwycięzców, z których każdy otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł oraz szansę na zaistnienie jako jeden z autorów kanapki serwowanej w sieci McDonald’s. Dodatkowo, zgłoszone przepisy mają szansę na zdobycie nagrody internautów. Burgery zamieszczone na stronie konkursowej zostaną poddane ocenie poprzez głosowanie. W celu uzyskania jak największej liczby głosów uczestnicy mogą promować swoje zgłoszenia poprzez social media. Trzydziestu autorów przepisów o największej liczbie głosów otrzyma nagrodę pieniężną o wartości 1.000 zł.

Wszyscy ci, którym zależy na wygranej, powinni uważnie śledzić fanpage McDonald’s Polska, gdzie bohater konkursu – Burgerowej Legendy – będzie udzielał wskazówek jak zwyciężyć. Dodatkowo, jego program będzie emitowany w pasmach reklamowych w telewizji. Ta charakterystyczna postać twierdzi, że zna odpowiedzi na pytania takie jak: „Które kanapki zdobywają najwięcej głosów?”, „Co zrobić, aby przypodobać się ludziom?” oraz „Jak nazwać burgera?”.

Konkurs Mój Burger trwa od 3 do 24 września 2014 r. Udział w nim mogą wziąć osoby powyżej 16. roku życia.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska

i www.mcdonalds.pl.

***

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF