Świeże pomidory, chrupiąca, zielona sałata, aromatyczne sosy i pyszny kurczak KFC – to wszystko znajdziesz w nowym bogatym wnętrzu Maxi Twist. Ponadto masz do wyboru dwie wersje: amerykańską Barbeque – z bekonem i kremowym serem Monterey Jack lub Toskańską dla wielbicieli włoskich nut – z aromatycznym parmezanem i świeżą rukolą.

kfcMaxi Twist to dwa różne sposoby na prawdziwego kurczaka KFC w chrupiacej panierce. Świeże i soczyste kawałki kurczaka, przygotowywane są przez kucharzy tuż przed zawinięciem w podwójną delikatną tortillę z włoskimi lub amerykańskimi dodatkami: Maxi Twist Barbeque i Maxi Twist Toskania.

Maxi Twist Barbeque

To wersja, w której znajdziesz ręcznie panierowane kawałki soczystego kurczaka przyrządzanego przez kucharzy KFC. Idealnie komponują się one z chrupiącym bekonem, zielona sałatą i świeżym pomidorem. Do bogatego wnętrza Maxi Twista Barbeque, nasi kucharze dodają ser Monterey Jack – półtwardy amerykański ser, o wyjątkowo kremowym i intensywnym smaku. Wszystko to zawinięte jest w wypieczoną tortillę i podkreślone kultowym sosem Barbeque przydymionym smaku.

Maxi Twist Toskania

Maxi Twist dla fanów włoskich smaków. W tej odsłonie, pyszny kurczak KFC pokazuje się od południowej strony ze swieża rukolą i parmezanem. Krucha sałata,  pomidor i aromatyczny, włoski sos Majo Italiano, sprawią że odkryjesz prawdziwie Toskańskie smaki w jednym bogatym wnętrzu Maxi Twist Toskania. A to wszystko w chrupiącycym towarzystwie kurczaka KFC, który jest przygotowany zgodnie z unikalną recepturą Colonela Sandersa opartą o mieszankę 11 ziół, która nie bez powodu jest od lat najpilniej strzeżonym sekretem firmy.

Maxi Twist Barbeque i Maxi Twist Toskania, to doskonałe propozycje zarówno dla zdeklarowanych wielbicieli kurczaka z KFC, jak i początkujących smakoszy. Pyszna tortilla

w połączeniu z oryginalnym kurczakiem KFC – świeżym i nieprzetworzonym, ręcznie panierowanym przez kucharza, jest gwarancją bogatej w smaki uczty. Soczyste mięso kurczaka KFC zawdzięcza swoją świeżość lokalnym dostawcom, którzy aż 3 razy w tygodniu zapewniają naszym restauracjom najwyższej jakości produkty. To właśnie prawdziwy kurczak w pysznej chrupiącej panierce z nowym bogatym wnętrzem sprawi, że będziesz miał ochotę na więcej.

Maxi Twist jest dostępny w restauracjach KFC w całej Polsce w cenie 11.95 zł.

Maxi Twist w zestawie z dużymi frytkami i Wielką Dolewką – 17.95 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF