W dniach 14 – 16 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się prawdziwe święto miłośników łakoci – Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy. Każdy gość, który przy wejściu pokaże tablet lub smartfon marki Samsung będzie mógł odwiedzić festiwal bezpłatnie. 


samsung_18_frame_14_1532Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można rozsmakować się w czekoladowych dziełach sztuki producentów słodyczy, a także najlepszych polskich cukierników. Na wszystkich zwiedzających czeka wiele atrakcji, m. in. konkurs i wystawa tortów oraz pokaz znakomitych mistrzów cukiernictwa i artystów czekolady. Podczas festiwalu odbędą się także oryginalne wydarzenia – pokaz mody czekoladowej, z kolei pasjonaci historii słodkości będą mogli pogłębić wiedzę dzięki wystawie ukazującej historię i produkcję czekolady. Wszyscy goście, którzy będą mieli przy sobie telefon lub tablet marki Samsung będą mogli zwiedzać festiwal bezpłatnie. Wystarczy, że pokażą urządzenie przy wejściu.

Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy to nie tylko pokazy i wystawy – to również warsztaty kulinarne, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o cukierniczej sztuce. W trakcie wszystkich warsztatów i prezentacji mistrzów wykorzystywane będą najnowocześniejsze sprzęty AGD, m. in. piekarniki Samsung Dual Cook, które umożliwiają przygotowywanie dwóch różnych dań w tym samym czasie czy też innowacyjne płyty indukcyjne.

Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy odbędzie się w dniach 14 – 16 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1 w Warszawie. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz godziny otwarcia znajdują się na stronie: http://www.festiwalczekoladyislodyczy.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF