Paczka makaronu i kartonik ryżu w szafce, kawałek sera w lodówce, a w szufladzie zeschnięty chleb oraz przyprawy… Bez względu na to, co akurat mamy w kuchni do przyrządzenia dania, albo czego w danym momencie nam brakuje, jeśli mamy pomidory w kartoniku – mamy obiad!

 

Częstotliwość zakupów oraz skłonność do robienia zapasów sprawiają, że – jedni z nas więcej, inni mniej – przechowujemy w kuchni przeróżne produkty. Czasem jednak wydaje się, że nie znajdziemy tam nic, co pozwoliłoby nam przyrządzić smaczny obiad. Jeśli zadbamy o to, by w naszej kuchni znalazły się pomidory w kartoniku – bez znaczenia z czym je połączymy, stworzą one zdrowy i wartościowy posiłek.

Stosowane do sosów dań z makaronu, do potraw mięsnych, zapiekanek, lasagne, pizzy, zupy pomidorowej, grzanek, bruschetty i wielu innych potraw, pomidory krojone w kartoniku są absolutną koniecznością każdej gospodyni. Długi okres przydatności do spożycia pozwala zrobić większe zapasy, a tym samym zagwarantować obiad w podbramkowych sytuacjach, kiedy zapomnimy zaplanować go z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Co więcej, obiad ten nie musi być nudny. Szeroka oferta pomidorów w kartonikach pozwala dodatkowo urozmaicać pomidorowe dania. Obok klasycznych pomidorów krojonych Podravka oferuje wersje produktu z bazylią i oregano, ziołami prowansalskimi, z oliwą i czosnkiem oraz z chilli. Wybór sprawia, że nawet danie przygotowane „z niczego” może smakować naprawdę wyjątkowo.

 

Więcej na: www.podravka.pl oraz www.pomidorypodravka.pl

 

Ceny pomidorów Podravka na sklepowych półkach:

Pomidory krojone klasyczne – 4,27 zł / 390g

Pomidory krojone z bazylią i oregano – 4,40 zł / 390g

Pomidory krojone z ziołami prowansalskimi – 4,40 zł / 390g

Pomidory krojone z oliwą i czosnkiem – 4,40 zł / 390g

Pomidory krojone z chilli – 4,40 zł / 390g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF