Chcesz sprawić bliskiej osobie zaskakujący prezent i pokazać, jak ważna jest dla Ciebie? Wyraź to, co czujesz i pokaż swoją osobowość na własnej butelce MARTINI® Asti. Chwyć czerwony pisak w dłoń i daj się ponieść wyobraźni. Pomysłowa dedykacja czy oryginalny rysunek będą znaczyć więcej niż tysiąc słów!

Uwolnij swoją kreatywność i przygotuj spersonalizowany prezent na świąteczny wieczór, jedyną w swoim rodzaju imprezę sylwestrową, stylowe urodziny przyjaciela czy romantyczne Walentynki. Z limitowaną edycją MARTINI® Asti zajmie Ci to zaledwie chwilę, a osobie obdarowanej sprawi mnóstwo radości. Aury wyjątkowości nada prezentowi kilka własnoręcznie napisanych słów od serca czy osobisty rysunek. Stwórz swoją unikatową butelkę MARTINI® Asti na jakąkolwiek okazje zechcesz. Zobacz co możesz z nią zrobić tutaj.

 

ŚMARTINI Asti 1lij kreatywne życzenia

Teraz masz także jedyną w swoim rodzaju okazję, by tworzyć i przesyłać oryginalne życzenia przez internet. Wejdź do aplikacji MARTINI® i daj się ponieść kreatywności! Pokaż znajomym zaprojektowaną przez siebie białą butelkę na portalu Facebook. Na autorów najbardziej pomysłowych prac czeka MARTINI® Asti oraz kubełki do chłodzenia  wina.

 

Unikalny smak MARTINI® ASTI

Delikatne i słodkie MARTINI® Asti powstaje we włoskim Piemoncie. To wielokrotnie nagradzane wino musujące zawdzięcza świeży i naturalny smak winogronom Moscato Bianco, z których jest produkowane. Wino MARTINI® Asti powstało dla Twojej przyjemności – schłodzone wspaniale uwieńczy każdą wyjątkową chwilę. Idealnie komponuje się z serami pleśniowymi, świeżymi owocami, czekoladą oraz różnego rodzaju deserami.

Limitowana edycja MARTINI® Asti z czerwonym pisakiem dostępna jest od listopada 2013 r. Rekomendowana cena produktu to 39,99 PLN.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF