Od 5 lutego br. sieć Biedronka rozszerza kategorię kosmetyków, wprowadzając na stałe ponad 50 nowych produktów, w tym wiele znanych marek. W ofercie dla najmłodszych dostępna będzie także nowa linia pieluszek Dada Premium Comfort Fit oraz kosmetyki marki Dada.

Więcej kosmetyków na stałe w BiedronceDotychczasowa oferta produktów kosmetycznych sieci Biedronka oparta była głównie na produktach marki własnej Bebeauty, które uzupełniane były markowymi artykułami dostępnymi w akcjach tematycznych. Obecnie, dzięki wieloletniej współpracy ze znanymi i cenionymi markami kosmetycznymi, produkty te pojawiły się w ofercie na stałe. Począwszy od 5 lutego br. wprowadzonych zostało ponad 50 nowych artykułów w atrakcyjnych cenach, dostosowanych do różnych potrzeb klientów sieci.

Wśród markowych kosmetyków wprowadzonych do oferty znalazły się kremy do twarzy tołpa®, Bielenda, Perfecta, Eveline, preparaty do pielęgnacji włosów Gliss Kur i Farmona, gama Under Twenty do pielęgnacji cery młodej oraz produkty dla mężczyzn Old Spice, Gillette i Wilkinson. Ponadto od lutego sieć Biedronka wprowadza do wybranych lokalizacji kosmetyki do makijażu marki Bell takie jak: pudry, róże, cienie, pomadki, wazeliny, czy szminki, tusze do rzęs oraz lakiery do paznokci.

Dla najmłodszych sieć Biedronka rozszerzyła ofertę marki własnej Dada, znanej dotychczas głównie dzięki pieluszkom Dada Premium Extra Soft, będącymi liderem rynkowym w tej kategorii produktów. Dołączyła do nich nowa linia pieluszek Dada Premium Comfort Fit charakteryzująca się jeszcze lepszym dopasowaniem do ciała dziecka. Dodatkowo pieluszki w rozmiarze newborn posiadają wewnętrzne wycięcie na pępek oraz identyfikator wilgotności. Natomiast pieluszki w rozmiarach midi, maxi i junior, dzięki wykorzystaniu nowych technologii, są bardziej elastyczne i lżejsze, zachowując przy tym taką samą chłonność, gwarantującą suchość do 12 godzin. Pieluszki Dada to najczęściej kupowane pieluszki w Polsce, które posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, a także świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.

Teraz, obok pieluch, w ofercie Biedronki dostępne będą również kosmetyki dla niemowląt marki Dada przebadane w testach dermatologicznych, hipoalergiczne, wolne od parabenów, i barwników, zawierające odpowiednio dobrane formuły ochronne, o pH naturalnym dla skóry dziecka. Są wśród nich: delikatny płyn do mycia oraz szampon, płyn do mycia i kąpieli do zastosowania od pierwszych dni użycia z bisabolem, który koi i łagodzi podrażnienia, kojąco – ochronny krem przeciw oparzeniom, również od pierwszych dni życia, z cynkiem i gliceryną. Dla starszych dzieci powyżej pierwszego miesiąca życia dostępna jest kojąco – ochronna emulsja do mycia z olejem z jojoby i D – pantenolem, zaś dla tych po trzecim miesiącu życia intensywnie pielęgnujący balsam do ciała zawierający masło shea oraz witaminę E.

Rozszerzona oferta kosmetyczna jest dostępna w sklepach sieci Biedronka na stałe już od 5 lutego 2015 roku. Więcej informacji na temat aktualnej oferty oraz realizowanych projektów znajduje się na stronie internetowej http://www.biedronka.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF