Co roku w sezonie letnim marka WINIARY zaskakuje pysznymi galaretkami o oryginalnych smakach i kolorach. W tym roku nie mogło być inaczej! W edycji limitowanej pojawiły się właśnie galaretki WINIARY o smaku jagodowym i arbuzowym. To propozycja na pyszny, kolorowy i efektowny deser ze świeżymi owocami.

Desery swiata - creme caramel CS3 OUTLINES copyTe galaretki będą hitem nadchodzącego sezonu! Słodkie jagody i soczyste arbuzy uwielbiamy i czekamy na nie prawie cały rok, więc nowe propozycje marki WINIARY z pewnością przypadną do gustu wielbicielom tych owoców. Galaretki kuszą smakiem i atrakcyjnymi kolorami – fioletowym i różowym, dzięki którym desery są naprawdę efektowne. Można puścić wodze fantazji i przygotować wiele kolorowych wariacji, które staną się popisowymi deserami, dzięki którym każda pani domu zabłyśnie w towarzystwie.

Nasze konsumentki uwielbiają desery z galaretkami, a ich wyobraźnia jest nieograniczona. Dlatego oferujemy im nowe, oryginalne smaki i kolory galaretek, by mogły z nich wyczarować słodkie dzieła sztuki, które zachwycą ich rodziny i gości – mówi Emilia Tomaszkiewicz, Product Manager odpowiedzialna za desery WINIARY.

Desery swiata - creme caramel CS3 OUTLINES copyGalaretka i owoce to związek doskonały! Galaretki WINIARY o smaku jagodowym i arbuzowym wyśmienicie komponują się z owocami, dlatego są doskonałą propozycją na letni deser. To idealny produkt zarówno na sezon truskawkowy jak i na całe lato, kiedy możemy cieszyć się świeżymi malinami, poziomkami, jeżynami czy wiśniami. Taki deser to świetny pomysł na przemycenie do diety owoców, tak ważnych w prawidłowo zbilansowanej diecie.

Wprowadzenie nowych galaretek WINIARY będzie wspierać kampania w prasie handlowej oraz działania w Internecie, za które odpowiada agencja Lemon Sky Sp. z o.o. W punktach sprzedaży pojawią się atrakcyjne materiały POS informujące o nowości.

Sugerowana cena detaliczna galaretki to ok. 1,79 zł. Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF