Uwielbiana przez dzieci marka NESQUIK wprowadza supernowość – budyń! Doskonała przekąska w dwóch ulubionych smakach – czekoladowym, który jest specjalnością marki NESQUIK, i waniliowym. Nowy budyń jest pyszny i wartościowy, bo zawiera wapń oraz witaminę D i jest przygotowywany na pożywnym mleku, co niezwykle ważne dla rozwoju dzieci.

11Każde dziecko kocha zabawę i królik NESQUIK wie, że w dzieciństwie nie ma miejsca na nudę. Berek, rower, zabawa w chowanego, a potem pyszna przekąska. Teraz znana i lubiana przez dzieciaki marka oferuje ekstrakremowe budynie w dwóch smakach – czekoladowym, który jest specjalnością NESQUIK i waniliowym. Świetnie smakują same lub np. z ulubionymi owocami. Dzieciaki z pewnością je polubią!

Ich mamy również, bo to nie coś więcej niż zwykła przekąska. To także sprytny sposób na przemycenie porcji mleka i wartościowych składników do diety dziecka. Budynie NESQUIK zostały wzbogacone o witaminę D i wapń, które są potrzebne do prawidłowego rozwoju kości i wzrostu malucha. Produkty nie zawierają cukru. Rodzic może przygotować budyń według przepisu na opakowaniu, dodając dwie łyżki cukru lub sam odpowiedzialne zdecydować, ile go doda. Wszystko w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych.

Budyń NESQUIK jest smaczny, wartościowy, a takżeprosty i szybkiw przygotowaniu. Wystarczy dodać mleko, zagotować i już jest! Pycha!

Sugerowana cena produktu – ok. 1,20 zł za opakowanie

Zastrzegamy, że Firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF