W sezonie wiosna-lato 2016 r. marka Herbapol powraca z limitowaną edycją syropów Smaki Słońca. Sezonową ofertę tworzą cztery warianty smakowe kuszące nutami dojrzewających pod południowym słońcem cytrusów: tegoroczna nowość – Mango z ananasem, Kiwi, Cola oraz Mandarynka z miętą. Nowa, limitowana edycja letnich syropów Smaki Słońca Herbapol będzie wspaniałą alternatywą dla gazowanych napojów.

Herbapol_razem_Smaki_SloncaSyropy Smaki Słońca to produkt, który daje wiele możliwości wykorzystania w kuchni. Doskonale smakują serwowane z wodą i kostkami lodu. Można je podawać także jako dodatek do deserów czy śniadania. Stanowią idealny letni przysmak dla całej rodziny.

Bez względu na sposób serwowania, każdy wybierze idealny wariant syropu dla siebie, rozkoszując się smakiem ulubionych, dojrzałych owoców. Wśród tegorocznych propozycji pojawiła się nowość – Mango z ananasem, która zachwyci egzotycznymi nutami. Cola to doskonała propozycja na gorące dni, także dla dzieci, ponieważ nie zawiera kofeiny. W aktualnej ofercie nie mogło także zabraknąć Mandarynki z dodatkiem mięty o wyjątkowej owocowej kompozycji oraz orzeźwiającego Kiwi.

Syropy Smaki Słońca dostępne są w atrakcyjnych, barwnych opakowaniach, które przywodzą na myśl letnie przyjemności, takie jak łyk orzeźwiającego, owocowego napoju w upalny dzień. Etykiety syropów Kiwi oraz Cola ozdobiono humorystycznymi motywami graficznymi nawiązującymi
do wodnych sportów.

Syropy są dostępne w sprzedaży od 1 kwietnia br. w butelkach o pojemności 420 ml. Opakowania wyposażono w wygodne zamknięcie typu korek niekapek.

Rekomendowana cena: 4,49 pln

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF