Marka FRISKIES rozszerzyła swoje portfolio karmy dla psów o nową kategorię – karmę mokrą dla psów. To nowa kategoria produktów, której dotychczas nie było w ofercie marki FRISKIES. Nowość od marki FRISKIES to mokra karma dla psów na 1 raz – czyli idealna porcja jedzenia, od razu gotowa do podania naszemu ulubieńcowi.

fris

Rynek karmy mokrej na 1 raz dla psów to wciąż stosunkowo niewielka część całego rynku karmy dla psów. Segment ten charakteryzuje się dużym potencjałem rozwoju i możliwościami do wprowadzania nowych produktów. Dlatego też marka FRISKIES postanowiła rozszerzyć swoje portfolio o tę właśnie kategorię.

FRISKIES mokra karma dla psów na 1 raz to idealna propozycja posiłku dla naszego ulubieńca. Nowa karma zawiera przepyszne i różnorodne receptury dopasowane do wieku psa. Dla psów dorosłych marka FRISKIES oferuje mokrą karmę na 1 raz w trzech smakach: z wołowiną i ziemniakami w sosie, z kurczakiem i marchewką w sosie oraz z jagnięciną i marchewką w sosie. Z kolei dla szczeniąt produkt jest dostępny w jednej wersji smakowej – z kurczakiem i marchewką w sos

Opakowanie mokrej karmy dla psów na 1 raz FRISKIES ma atrakcyjną szatę graficzną i jest spójne z nową odsłoną produktów marki FRISKIES dla psów – konceptem Vitafit. Wyróżnia się na półce spośród innych produktów poprzez czytelne i jasne komunikaty znajdujące się z przodu opakowania, a także apetyczne zdjęcie karmy i informację o smaku na samej górze, aby konsument z łatwością mógł znaleźć smak którego poszukuje.

Mokra karma FRISKIES na 1 raz dostępna jest w pojedynczych saszetkach 100 g oraz w multipackach 4×100 g.

Sugerowana cena produktu:

-pojedyncze opakowanie 100 g – 1,49 zł

-opakowanie multipack 4×100 g – 5,29 zł

* Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF