Familijne, najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek, zachęca do wspólnych gier oraz zabaw. Jej produkty, skłaniające do śmiechu i żartów, idealnie dopełniają rodzinne spotkania.

Familijne to marka współczesnej rodziny, która inspiruje do czerpania radości z przebywania z najbliższymi. Jej wafle i ciastka skłaniają do rodzinnych gier, zabaw oraz żartów. Uczestniczą we wspólnych spotkaniach, czyniąc je wyjątkowymi, budując więzi i wzajemną bliskość. Ich wspólne chrupanie rozładowuje emocje, wyzwala śmiech, integruje, a także jest dopełnieniem wspólnie spędzonego czasu.

cias

Chrupiące wafle i pyszne ciastka marki Familijne to doskonałe przekąski na chwile spędzane w gronie najbliższych. Sprawdzą się podczas wspólnych gier i zabaw oraz jako pyszny poczęstunek dla gości. Są idealne do spożywania w domu, pracy czy na wycieczce. Produkty marki w rodzinnych opakowaniach sprzyjają dzieleniu się oraz czerpaniu spontanicznej radości z przebywania z bliskimi. Wielbiciele kruchych wafli mają do wyboru dziewięć rodzajów nadzienia (w tym nowość Familijne wafelki Mleczne), a także dwa smaki z lekkim, puszystym musem (Familijne wafle Gofrowe). Amatorom ciastek przypadną do gustu delikatne: Kruche z cukrem, Maślane, Murzynki oraz Zwierzaczki

wafle

Marka Familijne podsuwa pomysły na rodzinne spędzanie czasu za pomocą wyszukiwarki prostych, angażujących gier i zabaw, dostępnej  na stronie internetowej www.familijne.pl/zabawy. Proponowane gry stanowią doskonałą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Rozwijają kreatywność, refleks, integrują, aktywizują, a ponadto służą lepszemu poznaniu bliskich. Zakładka Zabawy umożliwia wybór aktywności dostosowanych do potrzeb każdej rodziny. Dopasuje gry do liczby graczy, posiadanych rekwizytów, miejsca rywalizacji, a także pozwala na przesyłanie własnych pomysłów na wspólne rozgrywki.

 

Producent: Jutrzenka Colian

Produkty:            

Familijne wafelki Mleczne / 150g / 3,30 zł

Familijne wafle Gofrowe z musem czekoladowym / 150g / 3,44 zł

Familijne wafle Gofrowe z musem o smaku waniliowym / 150g / 3,44 zł

Familijne wafle chałwowe / 180g / 3,30 zł

Familijne wafle cytrynowe / 180g / 3,30 zł

Familijne wafle kakaowo-śmietankowe / 180g / 3,30 zł

Familijne wafle kakaowe / 180g / 3,30 zł

Familijne wafle kokosowe / 180g / 3,30 zł

Familijne wafle orzechowe / 180g / 3,30 zł

Familijne wafle śmietankowe / 180g / 3,30 zł

Familijne wafle truskawkowo-śmietankowe / 180g / 3,30 zł

Familijne ciastka Kruche z cukrem / 200g / 3,40 zł

Familijne ciastka Maślane / 200g / 3,40 zł

Familijne ciastka Murzynki / 200g / 3,40 zł

Familijne ciastka Zwierzaczki / 150g / 3,40 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF