Sezon owocowy to doskonała okazja, by podjąć próbę przygotowania kremu idealnego. Nic nie komponuje się tak dobrze ze słodkimi truskawkami czy borówkami z własnej działki, jak puszysta masa lub aksamitny krem na rozpływającym się w ustach cieście.

Bielska margaryna_BielmarKluczowym składnikiem, zapewniającym stabilną strukturę i gładkość wielu rodzajom kremów jest tłuszcz dobrej jakości – masło lub margaryna, stosowane w zależności od upodobań kulinarnych. Najlepiej sięgnąć po taki, którego recepturę skomponowali profesjonaliści specjalnie do mas tortowych i kremów.

Margaryna Bielska Zakładów Tłuszczowych „Bielmar” to pełnotłusta (80%) margaryna kulinarna,  opracowana we współpracy z zakładami cukierniczymi. Starannie wyselekcjonowane oleje i tłuszcze roślinne dobrano tak, by ilość powietrza, która może być wtłoczona i zatrzymana w kremie podczas jego ubijania, była jak największa. Bielska bardzo dobrze i szybko się napowietrza, a przygotowany z niej krem jest puszysty i delikatny.

Naturalnie ukwaszone mleko to sekretny i unikalny składnik margaryny Bielskiej. Jego dodatek nadaje produktowi charakterystyczny, świeży mleczny aromat, wyczuwalny w kremach i wypiekach. Producent kupuje mleko w certyfikowanych, regionalnych mleczarniach, a cały proces ukwaszania jest przeprowadzany na miejscu w zakładzie Spółki „Bielmar”, pod kontrolą laboratorium mikrobiologicznego.

Dzięki wysokiemu reżimowi higienicznemu produkcji i stałej kontroli jakości, margaryny „Bielmaru” mają    90-dniowy okres przydatności do spożycia. Wypracowany proces technologiczny pozwala wytwarzać je bez stosowania konserwantów.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF