Od jakiegoś czasu możemy zauważyć w swoim otoczeniu bardzo pozytywny trend. Zaczęliśmy dbać o nasze zdrowie i dobre samopoczucie! Na ulicach widzimy coraz więcej biegaczy, powstaje wiele blogów i programów telewizyjnych o byciu „fit”. Zwracamy też uwagę na odpowiednie odżywianie – na to, jak jeść zdrowo i smacznie. Marka Mamma Mia! ma w tych zmianach swój udział i sama też się ich nie boi! Nadchodzi nowa odsłona tego wyjątkowego makaronu – teraz możecie cieszyć się swoją Mamma Mią! w nowych, unowocześnionych opakowaniach!

collagePo prawie roku obecności na polskim rynku Mamma Mia! na dobre zagościła już w naszych domach i wprowadziła do nich wysoką jakość, zdrowie i smak, któremu nie oprze się żaden Makaroniarz.
Produkt dedykowany jest wszystkim smakoszom makaronu – dla Makaroniarzy. Ponieważ to właśnie konsument jest najważniejszy, dlatego ciągle dbamy o jakość naszego makronu Mamma Mia!, produkowanego w 100% z pszenicy durum, która pod wieloma względami przewyższa zwykłą pszenicę. Zawiera ona więcej fosforu, potasu, żelaza, miedzi, manganu, cynku, a także witamin z grupy B (B1, B2, B5, B6) oraz kwasu foliowego, niż mąka z pszenicy zwykłej. Durum zawiera również luteinę, która chroni przed działaniem wolnych rodników i wspomaga wzrok.
Makaron z pełnoziarnistej mąki durum ma też wyraźnie niższy indeks glikemiczny. Mamma Mia! doskonale sprawdzi się w każdym wydaniu! Dlatego warto eksperymentować – gotowanie to przecież świetna zabawa! Szczególnie dla prawdziwych Makaroniarzy!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF