Doskonałe połączenie leśnych owoców. Całość zamknięta w kruchej, karmelowej otoczce. Tak właśnie wygląda nowa propozycja z Wawelu, przygotowana specjalnie dla miłośników letnich smaków. Spróbuj!

Połączenie malin i jeżyn dość mocno wpisuje się w polską tradycję i kulturę kulinarną. Spacery po lesie od wielu dekad wiążą się nie tylkoMalin z przyjemnością i czerpaniem energii z natury, ale także ze zbieraniem  owoców potrzebnych do przygotowania świeżych kompotów, przecierów, dżemów i konfitur. Dzięki temu lato obecne jest dłużej w naszej domowej spiżarni. Co zrobić by taką przyjemność mieć zawsze przy sobie? Wystarczy spróbować nowych  karmelków Malina & Jeżyna  prosto od Wawelu.

Pyszne i gęste nadzienie zostało zamknięte w delikatnym i kruchym karmelu. Dzięki połączeniu dwóch różnorodnych smaków: słodkiej i delikatnej maliny z wyrazistą i kwaskowatą jeżyną powstał naprawdę wyjątkowy duet. Karmelki są wyjątkowe także z innego powodu – od początku swojej historii są  bowiem produkowane ręcznie, według sprawdzonej technologii.

Wybierz Malinę&Jeżynę nie tylko na długą wędrówkę po lesie. Sięgaj po karmelki  w każdej wolnej chwili, w której masz ochotę na coś pysznego. Nie ma nic lepszego niż słodka porcja energii dostępna na wyciągnięcie ręki!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF