Przygotowanie domowych świeżych soków owocowych i warzywnych z sokowirówkami Philips Avance jest  łatwe i zajmuje zaledwie kilka minut. Także czyszczenie nie pochłania wiele czasu dzięki najnowszej technologii QuickClean i funkcji wstępnego czyszczenia.

HR1869aŚwieże soki warzywne i owocowe są nie tylko niezwykle smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i z powodzeniem mogą zastąpić sztuczne suplementy diety.  Najlepiej zadziałają i zasmakują z pewnością te, przyrządzone w domowej kuchni z samodzielnie wybranych skłądników. Jeśli więc marzysz o świeżych sokach każdego dnia, ale przeraża Cię wizja czasochłonnego mycia urządzenia po każdym użyciu, nowoczesne sokowirówki Philips z kolekcji Avance HR1871/70 i HR1869/70 są stworzone właśnie dla Ciebie!

Z pomocą Philips Avance HR1871 i HR1869 przygotowanie soku jest niezwykle szybkie, gdyż nie trzeba wcześniej kroić ani obierać owoców i warzyw  takich jabłka, marchewki czy buraki dzięki bardzo dużemu otworowi o szerokości 80 mm. Silnik o mocy 1000W z pewnością poradzi sobie nawet z  najtwardszymi produktami. Ponadto wyciśnięcie soku z owoców czy warzyw możliwe jest niemal do ostatniej kropli, gdyż obydwa modele posiadają innowacyjny system wyciskania z odwróconym sitkiem. Pozwala to na uzyskanie nawet o 10% więcej soku w porównaniu do najlepszej z dostępnych dotychczas sokowirówek firmy Philips – modelu HR1861. W zależności od rodzaju wyciskanych owoców lub warzyw możliwe jest uzyskanie do 2,5l soku w jednym przebiegu bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.

image002Sokowirówki Philips zostały opracowane z myślą o łatwym czyszczeniu  – w tym celu zastosowano technologię QuickClean i funkcję wstępnego czyszczenia. Sokowirówki  Philips HR1871 i HR1869 to pierwsze dostępne na rynku sokowirówki wyposażone w funkcję wstępnego czyszczenia PreClean. Wlewanie wody do urządzenia za pomocą popychacza i włączenie urządzenia powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i ułatwiającej umycie sitka. Z kolei dzięki niezwykle gładkim powierzchniom polerowanego sitka QuickClean po wstępnym czyszczeniu można z łatwością usunąć pozostałe włókna za pomocą zwykłej myjki kuchennej. Co ważne, cały miąższ zbiera się wyłącznie w jednym miejscu. Oznacza to, że nie trzeba już wydobywać miąższu z innych części, np. pokrywki. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Cały proces mycia sokowirówki trwa 1 minutę!

Z sokowirówkami Philips możesz cieszyć się naturalnymi witaminami zawsze, kiedy masz na to ochotę! Ponadto za sprawą technologii QuickClean z funkcją czyszczenia wstępnego mycie urządzenia jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, a Ty masz więcej czasu by oddawać się przyjemności picia soków.

Rekomendowane ceny detaliczne sokowirówek Philips wynoszą:

HR1871/70 – 909,00  PLN

HR1869/70 – 689,00  PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF