W zabieganym świecie coraz mniej czasu mamy dla siebie. Chcąc sprawić przyjemność ukochanej osobie, sięgnij po Gotowe Danie dla dwojga. 9 minut – tylko tyle potrzebujesz, by ugotować makaron, o sos zadbaliśmy sami!- W ten sposób Makarony Czanieckie opiniują swój produkt. A jak jest naprawdę? Przekonajcie się sami.

Każdemu z Nas, czasami zdarza się zjeść coś gotowego. Nam również! 🙂 Tym razem przetestowaliśmy Dania Gotowe od Czanieckich Makaronów. Przeczytajcie naszą opinię.

 

Opakowanie interesujące. Przedstawiające to co najważniejsze: gotowy produkt, przedstawione danie i logo Makaronów Czanieckich.

Otwieramy opakowanie i co widzimy?

300 gramowe opakowanie makaronu (do wyboru na tę chwilę mamy świderki i skośne rurki) i 2 słoiczki sosu. Jest to pewnego rodzaju fenomem, ponieważ z reguły w tego typu daniach mieliśmy 1 duży słoik. W tym przypadku ktoś pomyślał o singlach, dla których 150 g makaronu i jeden słoik sosu jest w zupełności wystarczające. Że makaron jest bardzo dobry- to wiemy, więc przejdźmy do sosu.

Po otwarciu słoika czujemy delikatny pomidorowy zapach i mnóstwo mięsa! Sos zrobiony jest ze świeżych pomidorów- na co wskazują niewielkie skórki pomidorów.

Przygotowanie posiłku zajmuje poniżej 10 minut. A smak- rewelacja. Nie jesteśmy zwolennikami gotowych posiłków, ale w tym wypadku zmieniamy zdanie. Pyszny sos pomidorowy z dużą ilością mięsa, cudownie aromatyczny…. My jesteśmy na TAK!

 

Dania gotowe kupimy w e-sklepie: http://sklep.makaron.pl/

 

Powyższy artykuł wyraża opinię serwisu Cytrynowo.pl i nie jest artykułem sponsorowanym!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF