Oto i on – prawdziwie smaczny Majonez wyborny cenionej marki Amino. Pojawia się na naszych stołach, by podkreślić smak ulubionych potraw. Niezastąpiony podczas Wielkanocy!

AMINO Majonez wyborny 420 mlMajonez w naszej kuchni zajmuje szczególne miejsce – gości na polskich stołach niezwykle często. W czasie świąt wspaniale podkreśla smak jajek, podczas rodzinnych spotkań wzbogaca smak sałatek i wędlin, a na co dzień urozmaica kanapki czy tosty. Jest naszym ulubionym dodatkiem. Dlatego Amino, marka zup i sosów do gotowania z polskim rodowodem, proponuje nowośćMajonez wyborny. Jego receptura sprawia, że zachwyci nas pysznym smakiem i niezwykle kremową konsystencją. Przybrane nim potrawy czy przekąski nie wymagają dodatkowych przypraw. Majonez wyborny został zamknięty w wygodnym słoiku i dostępny jest w dwóch wersjach: 225 ml oraz 420 ml. Marka Amino jest gwarancją znakomitej jakości za rozsądną cenę.

Majonez wyborny Amino okaże się wspaniałym pomocnikiem podczas zbliżających się świątecznych przygotowań. Dzięki nim wielkanocne dania będą smakowały wyśmienicie. Sałatki, jajka faszerowane, wędliny i sosy – mmm… palce lizać! Docenimy ten smak i nie będziemy chcieli się z nim rozstać. Od teraz Majonez wyborny Amino będzie nam towarzyszył przez cały rok.

Majonez wyborny Amino będzie się pojawiał w sklepach od początku kwietnia. Sugerowana cena detaliczna wynosi:

Majonez wyborny 420 ml – 4,99 PLN

Majonez wyborny 225 ml – 3,55 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF