Wiosna rozpieszcza nas bogactwem świeżych warzyw, które częściej pojawiają się w rodzinnym menu. Co zrobić, by komponując letnie sałatki i posiłki zachować ich charakter i jednocześnie podkreślić pyszny smak? Z nowym Majonezem DELIkatnym WINIARY to proste! Jego aksamitna konsystencja idealnie łączy składniki sałatek, a delikatny smak podkreśla wyrazistość świeżych warzyw. 

  • majonez-delikatny-wianiaryMajonez DELIkatny – to nowość od marki WINIARY. Doskonały dodatek do świeżych warzyw, letnich sałatek oraz posiłków.
  • Majonez nie dominuje nad świeżymi warzywami, ale podkreśla ich unikalne walory smakowe.
  • Delikatna kremowa konsystencja łączy składniki posiłków w smaczną całość.
  • Sugerowana cena detaliczna produktu o pojemności 250 ml: ok. 3,80 zł

Ciepłe dni nastrajają nas pozytywnie i inspirują do zmian, również w sposobie odżywiania. Obiady na tarasie, letnie grille, pikniki i ogniska to idealna okazja do wzbogacenia naszego jadłospisu w nowalijki. Wystarczy delikatnie podkreślić ich smak, by stworzyć pyszne danie. Marka WINIARY z nowym Majonezem DELIkatnym idealnie wkomponowała się w takie letnie menu. Jego lekka konsystencja doskonale łączy składniki sałatek, a delikatny smak komponuje się z warzywami i grillowanymi potrawami. Pomysłów na jego wykorzystanie podczas przygotowywania letnich posiłków jest naprawdę wiele. Marka WINIARY zachęca do kuchennych eksperymentów z Majonezem DELIkatnym w roli głównej, a inspiracje można znaleźć na stroniewww.winiary.pl.

Im więcej ciepłych dni, tym więcej w nas energii i chęci do letnich, pozytywnych zmian, również tych na codziennym talerzu. Świeże, soczyste i delikatne warzywa kuszą swymi kolorami i zapachami, dlatego chętniej zapraszamy je do naszego jadłospisu. Połączone w przepysznych sałatkach z dodatkiem DELIkatnego majonezu WINIARY, nie tylko przepysznie smakują, ale dodają naszej diecie smacznej i zdrowej lekkości”. – mówi Agnieszka Piskała, dietetyk WINIARY.

Majonez DELIkatny WINIARY to doskonały sposób na wzbogacenie codziennego menu, w warzywne przekąski. Jego pyszny smak i delikatna konsystencja to idealne uzupełnienie każdego letniego posiłku. Nowość marki idealnie komponuje się z każdym daniem z dodatkiem warzyw, dlatego jest absolutnym, kuchennym niezbędnikiem.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF