Święta Bożego Narodzenia to niezwykle magiczny czas, w którym każdy dostrzega coś wyjątkowego. Dla jednych to niezapomniany zapach suszonych owoców, korzennych przyprawi zielonej choinki, a dla innych czar wspólnie spędzonych chwil, refleksji i wspomnień. Wspaniałym dodatkiem do spotkań z najbliższymi i opowieści przy stole będą stworzone przez Czas na Herbatę dwie wyjątkowe herbaty „Pierwsza gwiazdka” i „Świąteczne łakocie”, wchodzące w skład linii świątecznej.

Pierwsza_gwiazdka_czas_na_herbateAromatyczne wspomnienia

Kompozycja „Świąteczne łakocie” to prawdziwa uczta nie tylko dla kubków smakowych, ale także i oczu. Podstawę stanowi czarna herbata Assam, przez którą przebija się intensywna woń anyżu i miąższu kokosowego. Odrobinę pikanterii całemu zestawieniu dodają czerwony pieprz i charakterystyczny zapach sandałowca, które zostały nieco złagodzone przez słodki dodatek rodzynek. Aby herbata ta zachowała najlepsze walory smakowe należy parzyć ją pod przykryciem w wodzie o temp. 95 stopni Celsjusza przez ok. 3 minuty, a następnie oddzielić liście od naparu.

Herbata „Pierwsza gwiazdka” to z kolei unikatowe połączenie zielonej Senchy i turkusowej herbaty Milk Oolong z wyraźnym akcentem aromatu płatków dzikiej róży, smaku kokosa i słodyczy małych, cukrowych gwiazdek. W przeciwieństwie do intensywnej burzy smaków występującej w poprzedniej kompozycji, „Pierwsza gwiazdka” stanowi subtelną i łagodną kompozycję, która uspokaja i sprzyja wyciszeniu. Krótkie parzenie (od 1 do 3 min.) w wodzie o temp. 70 stopni Celsjusza spowoduje, iż wydobędziemy z niej najcenniejsze smaki i upojne zapachy.

Niezwykle połączenia składników w najnowszych herbatach z linii świątecznej pobudzają najczulsze zmysły i przywołują w pamięci moment oczekiwania na pierwszą gwiazdkę oraz chwile, kiedy z niecierpliwością rozpakowujemy świąteczne prezenty.

pomarancze_w_syropie_truskawka_imbir_czerwony_pieprz_czas_na_herbateMałe co nieco

Doskonałym uzupełnieniem świątecznej uczty z filiżanką wyśmienitej herbaty w tle, będą dostępne w ofercie Czas na Herbatę niebanalne, słodkie dodatki. Wśród nich znajdują się oryginalne czekolady świąteczne w kształcie choinek marki Cortez Premium Chocolate (biała, mleczna i gorzka), z różnymi dodatkami owoców
i przypraw oraz pomarańcze w syropie z aromatycznymi goździkami i żurawiną lub truskawkami, imbirem i czerwonym pieprzem,  zamknięte w gustownych słoiczkach.

Te fantazyjnie ozdobione słodkości idealnie sprawdzą się również jako wyjątkowy, świąteczny upominek dla naszych bliskich.

Herbata „Pierwsza gwiazdka” marki Czas na Herbatę

Cena: 27,90 zł/100g

Herbata „Świąteczne łakocie” marki Czas na Herbatę

Cena: 27,90 zł/100g

Czekolady Cortez Premium Chocolate w kształcie choinki dostępne w sklepach Czas na Herbatę

Masa: 65 g

Cena: 17,90 zł/szt                                                                                         

Pomarańcze w syropie z truskawką, imbirem i czerwonym pieprzem marki Czas na Herbatę

Masa netto: 310 g

Cena: 19,90 zł

Pomarańcze w syropie z żurawiną i goździkami marki Czas na Herbatę

Masa netto: 310 g

Cena: 19,90 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF