Czekolada od wieków uznawana jest za napój bogów. Począwszy od Majów i Azteków aż do dziś najbardziej rozpoznawalny smak świata raczy ludzkie podniebienia. Ale poza tym jest ona źródłem energii, i  zawiera bardzo dużo węglowodanów, magnezu, potasu, żelaza. Dzisiaj czekolada uwodzi nas swoim niepowtarzalnym zapachem i smakiem- w postaci likieru Canari Choco.

 

            Gdy tylko najmłodsi skosztują czekolady- nie mogą się jej oprzeć. Tak samo jest w przypadku dorosłych. CzekoladowyCanari Choco smak kusi, nęci i namawia do słodkiego grzechu nie tylko dzieci, ale także dorosłych, aż trudno oprzeć się pokusie. Nowość firmy Vinpol- Canari Choco z pewnością od pierwszej degustacji zawładnie podniebieniami smakoszy. Niesamowite zestawienie czekolady i orzechów zaspokoi gusta nawet wybrednych konsumentów.

 

Jesteś spragniony wrażeń? Poszukujesz nowych, niebanalnych smaków?  Nowy, aromatyczny likier Canari Choco to coś dla Ciebie. Wystarczy wziąć łyka, aby poczuć jak czekoladowo- orzechowy likier rozpływa się w ustach.  Jego niepowtarzalny smak ucieszy z pewnością wszystkich miłośników słodkich trunków.

 

Dla odważnych: proponujemy Canari Choco z dodatkiem chilli, dla preferujących łagodne smaki- odrobinę bitej śmietany. Dodatki te z pewnością pozwolą na wydobycie głębi smaku. Kremowa konsystencja likieru pozwoli również przygotować apetyczne desery, polewy do ciast. Kawoszy na pewno zachwyci smak aromatycznego caffe latte z czekoladowo-orzechową nutą Canari Choco.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF