Bezbarwny płyn do zatłuszczonych powierzchni Ludwik

Bezbarwny płyn do zatłuszczonych powierzchni FRESH to najnowszy produkt Ludwika, który skutecznie rozprawi się z kuchennymi zabrudzeniami. Unikalna receptura płynu szybko usuwa pozostałości po tłuszczu oraz przykre zapachy.

Ludwik do zatluszczonych powierzchni DProdukt przeznaczony jest do mycia wszystkich urządzeń kuchennych, okapów, kuchenek, piekarników, grillów, kuchenek mikrofalowych, a także lodówek, zamrażarek i frytkownic. Wygodna formuła w sprayu ułatwia aplikację, a sam płyn łatwo się ściera i spłukuje, nie pozostawiając smug ani zacieków. Dodatkowym atutem jest przyjemny, świeży zapach preparatu, który na długo utrzyma się w kuchni.

Opakowanie: 750 ml

Cena: ok. 5 zł

Producent: GRUPA INCO S.A.

 

SONY DSCLudwik Termax żel do usuwania przypaleń

Ludwik Termax żel skutecznie usuwa przypalone zabrudzenia pochodzenia organicznego. Produkt przeznaczony jest do mycia patelni, rondli, garnków, piekarników, rusztów, grilli i innych powierzchni żaroodpornych, emaliowanych, ceramicznych i ze stali nierdzewnej. Pozostawia naczynia lśniące i bez zarysowań. Zawiera aktywne substancje powierzchniowo czynne. Preparatu nie należy stosować na powierzchnie rozgrzane, lakierowanie oraz aluminium.

Opakowanie: 280 g

Cena: ok. 4,88 zł

Producent: GRUPA INCO S.A.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF