Na rynku pojawił się Ludwik płyn do naczyń o nowej recepturze, dzięki której jeszcze lepiej radzi sobie z zabrudzeniami i myje do 30% talerzy więcej.

„Nieustannie ulepszamy receptury naszych wyrobów, tak aby spełniały one coraz wyższe wymagania Klientów. Dzięki temu, pomimo upływu wielu lat Ludwik wciąż ceniony jest za swoją wysoką jakość i skuteczność.  Jednocześnie ciągle rozszerzamy asortyment produktów dostępnych pod tą marką , tak aby jak najbardziej ułatwić Polakom utrzymanie porządku i czystości w domu.” – mówi Magdalena Stankiewicz-Kanarek, Kierownik Działu  Marketingu i Rozwoju Produktowego GRUPA INCO S.A.

3Teraz do 30% więcej umytych talerzy

Ulepszony płyn do mycia naczyń Ludwik posiada bardzo dobre właściwości myjące oraz wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów, dzięki czemu jest bardzo wydajny i zmywa nawet do 30% talerzy więcej. Przy pomocy Ludwika można myć naczynia zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Co ważne, płyn nie pozostawia zacieków na umytych powierzchniach, nadaje im połysk bez konieczności wycierania do sucha. Receptura zawiera kompleks witamin A,E,F,H, mający działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk. Płyn do zmywania Ludwik o zwiększonej wydajności, oprócz tradycyjnego, miętowego zapachu, dostępny jest w kilku różnych wersjach, m.in. grapefruitowej, cytrynowej, brzoskwiniowej czy o zapachu zielonego jabłuszka. Produkt dostępny jest w opakowaniach 500 g, 1000 g, 1,5 kg i 5 kg  w cenie ok. 3, 5, 7 i 22 PLN.

Ceniony za jakość i skuteczność

Wysoka jakość produktów wytwarzanych przez spółkę GRUPA INCO S.A. sprawia, że są one regularnie nagradzane zarówno przez Konsumentów, jak i podmioty branżowe. Wśród licznych nagród, wyróżnień i tytułów przyznanych marce Ludwik znajdują się m. in.: Złoty Laur Konsumenta, Złoty Paragon-Nagroda Kupców Polskich, Konsumencki Lider Jakości, Złote Godło Marki Godnej Zaufania, Przebojowy Produkt FMCG, Hit Handlu czy Superbands.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF