Kamień i osady wapienne są zmorą wszystkich osób, które chcą utrzymać czajnik, ekspres do kawy i inne urządzenia gospodarstwa domowego w czystości i móc z nich długo korzystać. GRUPA INCO S.A. przygotowała specjalny produkt, który pozwala w łatwy sposób pozbyć się tego problemu. Na rynku pojawił się nowy Ludwik do odkamieniania.

Ludwik płyn do odkamieniania 250 mlKamień i osady wapienne negatywnie wpływają na pracę urządzeń elektrycznych. Szczególnie odczuwają to osoby, które w swoich kranach mają twardą wodę. W takim przypadku szkodliwa powłoka na elementach grzewczych wytwarza się znacznie szybciej, co może prowadzić do usterek i zwiększonego zużycia energii. Aby tego uniknąć, warto stosować specjalistyczne środki, które pomogą utrzymać nasze urządzenia w czystości.

Nowy Ludwik szybko i skutecznie usunie naloty z kamienia oraz osady wapienne. Produkt przeznaczony jest zarówno do czajników, grzałek, żelazek, ekspresów, jak i do garnków. Co ważne, płyn nie pozostawia zapachu oraz smaku na mytych powierzchniach. Dostępny jest w opakowaniu 250 ml w cenie ok. 5 zł.

Wysoka jakość produktów wytwarzanych przez spółkę GRUPA INCO S.A. sprawia, że są one regularnie nagradzane zarówno przez Konsumentów, jak i podmioty branżowe. Wśród licznych nagród, wyróżnień i tytułów przyznanych marce Ludwik znajdują się m. in.: Złoty Laur Konsumenta, Złoty Paragon-Nagroda Kupców Polskich, Konsumencki Lider Jakości, Złote Godło Marki Godnej Zaufania, Przebojowy Produkt FMCG, Hit Handlu czy Superbands.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF