Wymarzona kuchnia ze smakiem

Włoskie dania w kuchni w stylu toskańskim? A może wolisz skandynawską surowość kuchennego wnętrza? Biorąc udział  w loterii Fix Knorr„Raz w tygodniu zmień kuchnię na włoską”, mamy szansę wygrać nagrody pieniężne na nową kuchnię i sami zdecydować, jak będzie wyglądać.

Raz w tygodniu zmien kuchnie na wloskaAkcja rozpoczyna się 3 sierpnia i potrwa 8 tygodni – do 27 września. Dzięki niej mamy szansę co tydzień wygrać 15 tysięcy złotych, które możemy przeznaczyć na odnowienie swojej kuchni. Natomiast codziennie do wygrania są 3 bony na kwotę 200 zł do zrealizowania w sklepach Duka z kuchennymi i jadalnianymi akcesoriami. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić dwa dowolne Fixy Knorr, zachować paragon i zarejestrować go na stronie www.zmienkuchnienawloska.pl w trakcie trwania akcji.

Dzięki Fixom Knorr możemy przygotować pyszne wakacyjne dania makaronowe smakujące jak w słonecznej Italii. Pomogą nam Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe do pomidorów z puszki, Fix Spaghetti Bolognese, Fix Spaghetti 4 sery z brokułami oraz Fix Spaghetti Napoli. Entuzjastów kuchni włoskiej zachwyci też nowość – Fix Lasagne. Teraz nie musimy martwić się o przygotowanie idealnego, gęstego i aromatycznego sosu. Będzie on przylegał do płatów amakaronu, dzięki czemu danie będzie doskonale smakować i estetycznie wyglądać na talerzu. Każdy z Fixów to gwarancja wyjątkowego smaku dania oraz idealnie dobranych składników tworzących aromatyczną kompozycję

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF