Są najlepsze dla ochłody w upalne dni, a także jako słodka przekąska czy deser na zakończenie pysznego obiadu w gronie najbliższych. Polacy uwielbiają je w tradycyjnych smakach – czekoladowym, waniliowym czy truskawkowym, ale coraz chętniej poszukują nowych połączeń. Mowa oczywiście o lodach. Sieć sklepów Lidl rozpoczyna sezon na te chłodzące smakołyki wprowadzeniem wyjątkowej oferty lodów w rozmaitych smakach, które wzbogacą szeroki asortyment, dostępny w lodówkach Lidl przez cały rok.

2

Wygląda na to, że lato na dobre zagościło na ulicach polskich miast. Większość z nas nie może już doczekać się wakacyjnych wyjazdów czy weekendowych wycieczek do jeszcze nieodkrytych miejsc. Idealnym towarzyszem podróży, ale i sposobem na pyszne ochłodzenie każdego dnia, będą lody z oferty Lidl, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Wielbiciele tradycyjnych połączeń smakowych, chętnie sięgną po lody waniliowo-czekoladowe zamknięte w dwóch delikatnych herbatnikach (lody Gelatelli Classico, Ice Cream Biscuit Slices, 8×120 ml/6,99 zł/1 opak.). Praktyczne opakowanie sprawia, że łatwo można się nimi dzielić z najbliższymi podczas pikniku poza miastem czy w czasie wspólnej wycieczki. Ponadto każda lodowa kanapka jest oddzielnie zapakowana, co ułatwia ich przechowywanie w zamrażalniku, dzięki czemu każdy domowników może sięgnąć po lody w dowolnym momencie.

Spragnionym letniego, owocowego orzeźwienia przypadną do gustu sorbety w prawdziwie wakacyjnych smakach: mango, malina, truskawka i czarna porzeczka (sorbety Ballino, 500 ml/5,99 zł/1 opak.), a na najmłodszych smakoszy lodowych słodkości czekają doskonałe kanapki lodowe o smaku stracciatella z chrupiącą polewą czekoladową, w przepysznych wafelkach (lody Crisp’n’Cake Stracciatella, 6×100 ml/6,99 zł/1 opak.) oraz lodowe ciastka Neo (lody Neo, 4×70 ml/4,99 zł/1 opak.). Natomiast poszukiwacze nowych smaków będą mogli delektować się wyjątkowymi lodami Ballino Coppa w różnych smakach (170 ml/1,79 zł/1 opak.).

Lody Gelatelli Classico, Ice Cream Biscuit Slices,

8×120 ml/6,99 zł/1 opak.

Sorbet Ballino Mango,

500 ml/5,99 zł/1 opak.

Sorbet Ballino Malina,

500 ml/5,99 zł/1 opak.

Lody Ballino Coppa

170 ml/1,79 zł/1 opak.

Lody Neo

4×70 ml/4,99 zł/1 opak.

Lody Crisp’n’Cake Stracciatella

6×100 ml/6,99 zł/1 opak.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF