Marka Frosch, lider wśród ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu, posiada w swoim asortymencie produkt, który będzie nieocenioną pomocą podczas przedświątecznych porządków – Uniwersalny środek do czyszczenia ze skoncentrowanym wyciągiem ze skórki z limonki. Środek ten doskonale sprawdzi się w walce z brudem w całym domu, zapewniając przy tym wysoką efektywność, wydajność i skuteczność działania, a także orzeźwiający aromat limonki.

Frosch_Limonkowy_uniwersalny_srodek czyszczacyWszechstronny i bezpieczny

Limonkowy uniwersalny środek czyszczący z łatwością radzi sobie zarówno z codziennymi zanieczyszczeniami, jak i uporczywym brudem. Wyciąg z limonki działa antybakteryjnie, a zawarte w nim enzymy i kwasy owocowe skutecznie usuwają nawet stare zabrudzenia. Płyn stanowi doskonałą propozycję dla osób lubiących wszechstronność – można nim czyścić wszystkie rodzaje podłóg, mebli kuchennych i łazienkowych, powierzchni ceramicznych czy urządzeń sanitarnych.  Dzięki zawartym witaminom i minerałom produkt jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień.

Jak podkreśla dr Anita Tarajkowska – Olejnik, specjalista dermatolog, „uniwersalny środek czyszczący, zawierający znane i stosowane w dermatologii wyciągi z owoców limonki, które działają rozjaśniająco, antybakteryjnie i odtłuszczająco, będzie bezpieczną alternatywą dla tych osób, które chcą w różnorodnych  pracach domowych korzystać zawsze z tego samego produktu.

Siła płynąca prosto z natury

Frosch Limonkowy uniwersalny środek czyszczący nie zawiera szkodliwych związków chemicznych – stworzony jest na bazie wyłącznie naturalnych składników, które nie wywierają negatywnego wypływu na środowisko, a zawarte w nich substancje czynne ulegają szybkiej biodegradacji. „Zielona” strategia marki Frosch określona jest przez wewnętrzny kodeks „9 punktów ekologii”, podkreślający wagę jaką przykłada producent do ochrony środowiska. Zarówno płyn, jak i pochodzące z recyklingu opakowanie, spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania środowiskowe. Potwierdzeniem tego są  liczne certyfikaty otrzymane przez Werner & Mertz GmbH, producenta środków marki Frosch, m.in. Ecolabel EU, EMAS czy ISO, a także przez Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o., dystrybutora marki Frosch w Polsce – takie jak Lider Dekady.

Frosch Limonkowy uniwersalny środek czyszczący dostępny jest w sprzedaży detalicznej w opakowaniu o pojemności 1 litra w sugerowanej cenie 9,49 PLN.

Dystrybutorem produktów marki  Frosch jest firma Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. – filia producenta marki Frosch w Polsce.Więcej informacji: www.frosch.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF