Kolejna część światowego przeboju dla dzieci i dorosłych – „Epoka Lodowcowa 4” – już 6 lipca pojawi się w kinach. A wraz z nią nowa, limitowana seria produktów SodaStream, aby każdy mógł zabrać bohaterów ulubionej kreskówki do domu!

 

 

Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż rodzinne, letnie popołudnie spędzone na spacerze i w kinie. Już w lipcu na ekranach będziemy mogli zobaczyć kontynuację jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Mańka, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Wiewióra, który przyczynił się do nadejścia epoki lodowcowej. Tym razem bohaterowie, których znamy – oraz ich nowi towarzysze – będą stawiać czoła m.in. wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata.

 

Wracając do domu, nie musimy rozstawać się z kreskówkowymi przyjaciółmi. We własnej kuchni możemy przygotować pyszne, orzeźwiające napoje
z limitowanej edycji SodaStream z bohaterami filmu.

 

Fabuła wszystkich części „Epoki Lodowcowej”, oprócz świetnej zabawy dla całej rodziny, „przemyca” także ważny temat – ochronę środowiska, a więc zasadę, którą kierowali się projektanci SodaStream. Żadne z urządzeń SodaStream nie wymaga użycia jakiejkolwiek energii elektrycznej.

 

Do każdego zestawu dołączona jest butelka wielokrotnego użytku, której możesz używać przez
3 lata i która wyprodukowana jest z materiału łatwo podlegającemu recyklingowi. Dzięki temu
w ogóle nie musisz dźwigać i używać plastikowych butelek PET, które zanieczyszczają środowisko!

SodaStream jest oficjalnym partnerem „Epoki Lodowcowej 4”. Limitowana seria z bohaterami filmu dostępna będzie od czerwca do sierpnia 2012r.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF