Jak smakuje lato? Tak, jak nowa, limitowana edycja NESTEA Słoneczna Wiśnia. Innowacyjne połączenie smaku kwiatów wiśni i ekstraktu herbaty to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają orzeźwienie w ciepłe dni. 

NESTEA_Sloneczna_Wisnia_500ml_PETPrawdopodobnie każdy z utęsknieniem czekał na koniec smutnej zimy i wciąż chłodnego przedwiośnia. Natura budzi się do życia, drzewa zakwitają, odzyskujemy siły i chęci, aby spędzać więcej czasu na zewnątrz i kolekcjonować nowe doświadczenia. Wiosna i lato to również czas ulubionych smaków i dojrzewających w słońcu owoców.

Dla miłośników letniego orzeźwienia powstała limitowana edycja NESTEA Słoneczna Wiśnia. Wyjątkowe połączenie smaku kwiatów wiśni i ekstraktu z herbaty doskonale ugasi pragnienie i przywiedzie na myśl zapach kwitnącego wiśniowego sadu.

Dzięki obniżonej wartości energetycznej (24 kcal/100 ml) nowa NESTEA Słoneczna Wiśnia to propozycja dla osób, które z myślą o sezonie letnim, ograniczają liczbę spożywanych kalorii, jednak nie chcą rezygnować ze smaku ulubionych napojów.

Premiera limitowanej edycji NESTEA Słoneczna Wiśnia to kolejny krok w realizacji polityki społecznej odpowiedzialności firmy Coca-Cola. Jej głównym założeniem jest oferowanie konsumentom szerokiego wyboru produktów dopasowanych do ich stylu życia i indywidualnych potrzeb żywieniowych. Mogą oni dokonywać wyboru spośród bogatej oferty marek, dużej rozpiętości pojemności opakowań, aż po dostępność produktów o obniżonej kaloryczności i bez kalorii. Poszerzenie portfolio NESTEA o edycję limitowaną na wiosnę i lato daje konsumentom jeszcze większą możliwość dopasowania napoju do swoich potrzeb.

Sugerowana cena detaliczna: 3,39 PLN za butelkę 0,5l.

Więcej na www.nestea.pl oraz https://www.facebook.com/NesteaPL

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF