Każdy z nas uwielbia letni czas, kiedy możemy pozwolić sobie na więcej swobody. Upajamy się wspaniałą pogodą, pięknem otaczającej nas przyrody oraz rozkoszujemy bogactwem dostępnych owoców i warzyw. Mamy ochotę zatrzymać ten letni czas jak najdłużej. Chcemy też zachować wspaniałe letnie smaki, aby w długie zimowe wieczory delektować się aromatami, które urzekły nas latem. Marka Liebherr prezentuje linię zamrażarek, które w nowym wymiarze świeżości pozwolą na zatrzymanie letnich smaków na dłużej.

Zamrażarka to idealny sprzęt dla osób ceniących komfort i dużą przestrzeń do przechowywania ulubionych produktów. Dla wszystkich entuzjastów walorów smakowych sezonowych owoców i warzyw oraz dla zwolenników zachowania smaków lata przez cały rok. Zamrażarki sprawdzają się idealnie także dla tych, którzy nie mają czasu na codzienne zakupy i zależy im na nieograniczonym dostępie do swoich ulubionych produktów, bez względu na porę roku.

GNPes4355-20_sg_miniZamrażarka GNPes 4355 Premium z linii BluPerformance o najwyższej klasie energetycznej A+++, została stworzona w trosce o środowisko, które zawsze było jednym z priorytetów marki Liebherr. Technologia chłodzenia została kompaktowo zintegrowana w podstawie urządzenia, co pozwoliło uzyskać o 20% więcej powierzchni do przechowywania żywności. Dodatkowy atut tego rozwiązania, to brak konieczności zachowania odstępu od ściany lub mebli kuchennych, co zdecydowanie wyróżnia urządzenie spośród innych.

Osiem przestronnych szuflad zamrażarki umożliwia przechowywanie dużej ilości zapasów i zaspokaja oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto wnętrze wyposażono w praktyczne rozwiązanie VarioSpace, które pozwala na uzyskanie więcej przestrzeni, nawet dla największych mrożonek. Dzięki VarioSpace jednym, prostym ruchem można dostosować przestrzeń do indywidulanych potrzeb.

Zastosowanie technologii NoFrost  zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia oraz gwarantuje długotrwałą świeżość produktów. Żywność zamrażana jest obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty nie są oszronione. NoFrost oznacza nigdy więcej uciążliwego rozmrażania!

Zamrażarka GNPes 4355 Premium z linii BluPerformance wyposażona została w wielofunkcyjną obsługę elektroniczną o rozdzielczości 2,4 calowego panelu dotykowego. Ekran zintegrowany za drzwiami zamrażarki umożliwia dokładne ustawienie żądanej temperatury. Energooszczędne i przyjazne dla środowiska oświetlenie LED ułatwia szybkie znalezienie potrzebnych produktów. Ponadto urządzenie wyposażono we wskaźnik stanu pracy –   z zewnątrz widoczne jest niebieskie światło sygnalizujące, iż urządzenie działa prawidłowo.

Zamrażarka GNPes 4355 Premium z linii BluPerformance to także wysokiej jakości design. Wzrok przyciąga wykonanie obudowy ze stali szlachetnej, które poza ponadczasową elegancją daje wyjątkowy komfort użytkowania. Specjalna powłoka SmartSteel doskonale zabezpiecza przed drobnymi zarysowaniami oraz pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zawiasy drzwiowe zostały całkowicie zintegrowane, dzięki czemu nie zaburzają ogólnego wyglądu urządzenia. Uchwyt ma bardzo atrakcyjny wygląd, co w połączeniu z mechanizmem drzwiowym gwarantuje ich bezproblemowe otwieranie.

Zamrażarka GNPes 4355 Premium cena detaliczna: 5899 zł

Idealne urządzenia dla osób ceniących profesjonalną jakość chłodzenia i komfort przechowywania zapasów.

Zamrażarka GN 2323 Comfort o klasie energetycznej A+ została wyposażona w technologię NoFrost, która zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia i gwarantuje długotrwałą świeżość zamrożonych produktów. Proces ten odbywa się dzięki obiegowi powietrza chłodzącego, przy jednoczesnym odprowadzeniu wilgoci na zewnętrz. Metoda ta eliminuje tworzenie się zbędnego lodu i sprawia, że produkty nie są oszronione, dzięki czemu nie ma potrzeby przeprowadzania uciążliwego rozmrażania.

Dodatkowo automatyczna funkcja SuperFrost zapewnia, że mrożenie produktów jest proste – szybko obniża temperaturę do -32°C, tym samym tworzy zimne powietrze wymagane do zachowania witamin w żywności. Natychmiast po całkowitym zamrożeniu, funkcja SuperFrost automatycznie przełącza się do trybu normalnego, oszczędzając energię elektryczną.

Dużą pojemność zamrażarki osiągnięto dzięki funkcji VarioSpace – szuflady można z łatwością wyjmować, dzięki czemu w prosty sposób można uzyskać więcej przestrzeni, nawet dla największych mrożonek. Zamrażarkę GN 2323 Comfort wyposażono w głębokie i wyjmowane szuflady z systemem FrostSafe, który zapobiega utracie zimna podczas otwierania urządzenia.

Zamrażarka GN 2323 Comfort cena detaliczna: 1599 zł

Dla wszystkich, którzy oczekują gwarancji długotrwałej świeżości przy niewielkich rozmiarach urządzenia.

GP1213-20_sod_V3Zamrażarka GP 1213 Comfort to niezawodna gwarancja długotrwałej świeżości przy niewielkich gabarytach urządzenia. Klasa energetyczna A++ potwierdza, że marka Liebherr troszczy się o środowisko naturalne.

Zastosowanie technologii SmartFrost powoduje, iż oszranianie zarówno wnętrza komory jak i produktów jest znacznie zredukowane. Pozwala to na wiele rzadsze rozmrażanie urządzenia. Dodatkowo ściany i wnętrze zamrażarki są gładkie, co bardzo ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Ponadto parownik został schowany w izolacji obudowy, dzięki czemu urządzenie jest wysoko energooszczędne i ma zapewnione równomierne chłodzenie.

Automatyczna funkcja SuperFrost gwarantuje oszczędzanie energii podczas mrożenia produktów. Wytwarzane szybko zimne powietrze, wymagane do zachowania witamin w zamrażanej żywności, momentalnie obniża temperaturę do -32°C. Po całkowitym zamrożeniu żywności, funkcja automatycznego SuperFrost przełącza się z powrotem do normalnego trybu pracy.

Dzięki funkcji VarioSpace osiągnięto dużą pojemność zamrażarki. Szuflady można z łatwością wyjmować, co w prosty sposób pozwala na uzyskanie większej przestrzeni, nawet dla największych mrożonek.

Zamrażarka GP 1213 cena detaliczna: 999 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF