Wakacje to czas weekendowych spotkań, grilli oraz pikników. Na takie okazje często poszukujemy szybkich i smacznych przekąsek, które uzupełnią nasze menu. By ułatwić sobie to zadanie warto sięgnąć do oferty marki Beach Flower zawierającej szeroki wybór wysokogatunkowych, dorodnych oliwek wprost ze słonecznej Hiszpanii.

1Smak lata na talerzu

Oliwki to zdecydowanie jedna z najbardziej wartościowych przekąsek. Obowiązkowy składnik kuchni śródziemnomorskiej stanowi bogate źródło witamin, błonnika oraz dobrych tłuszczy, które chronią serce. Oliwki są niskokaloryczne, dlatego możemy bez obaw uwzględniać je w diecie. Zawierają witaminy z grupy B, A, C i E, a także cenne minerały: fosfor, potas, żelazo i miedź, dzięki czemu poprawiają odporność, mają korzystny wpływ na układ trawienny i florę bakteryjną, a także łagodzą migrenę i działają przeciwdepresyjnie.

Charakterystyczny smak oliwek marki Beach Flower idealnie komponuje się z serami (żółtymi i pleśniowymi), pizzą oraz makaronem. Przede wszystkim jednak możemy tworzyć z nimi smaczne przekąski, zwłaszcza na piknik w parku czy grilla w ogrodzie. Koreczki, mini-kanapeczki, pasty oraz sałatki połączone z serem, kawałkami kurczaka czy warzywami będą doskonałym uzupełnieniem pieczonych mięs lub wegetariańskich potraw. Oliwki marki Beach Flower dostępne są w kilku wersjach smakowych: zielone, czarne, z piri-piri, z pastą paprykową oraz pocięte na plasterki,  dzięki czemu otrzymujemy jeszcze więcej możliwości przygotowania przysmaków na letnie przyjęcia.

Oliwki zielone bez pestek marki Beach Flower

Cena brutto: 2,99 zł /140 g

Cena brutto: 9,99zł /900 g

Oliwki czarne bez pestek marki Beach Flower

Cena brutto: 2,99 zł /140 g

Cena brutto: 9,99zł /900 g

Oliwki zielone cięte marki Beach Flower

Cena brutto: 9,99zł /900 g

Oliwki czarne cięte marki Beach Flower

Cena brutto: 9,99zł /900 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF