Wakacje trwają w pełni, na te upalne dni Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach przygotowała kampanię promocyjną pod hasłem: Letnie orzeźwienie od OSM w Piaskach. W lokalnych mediach oraz w sklepach firmowych pojawiły się reklamy produktów: Zsiadłe Mleko i Kefir jak Dawniej w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Letnie orzeźwienie grafikaW okresie letnim, przy wysokich temperaturach należy przywiązywać większą uwagę do tego, co pijemy oraz w jakich ilościach. Kefir jak Dawniej i Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach  to doskonałe propozycje na letnie upały. Nie tylko znakomicie gaszą pragnienie i orzeźwiają, ale również dzięki zawartości składników odżywczych wpływają pozytywnie na organizm.

Dzięki zastosowaniu tradycyjnej receptury, według której proces dojrzewania zachodzi po nalaniu do opakowania, nasze produkty zachowują swoje naturalne właściwości oraz konsystencję. Nie zawierają konserwantów i ulepszaczy, dlatego są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety, zarówno dzieci, jak i dorosłych.  – mówi Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Poza tym regularne spożywanie Zsiadłego Mleka i Kefiru jak dawniej od OSM w Piaskach wpływa pozytywnie na przemianę materii. Produkty te doskonale smakują w połączeniu z letnimi owocami, przygotowane na ich bazie koktajle to prawdziwe bogactwo witamin i składników mineralnych.

Pozostałe nowości produktowe od OSM w Piaskach, które pojawiły się w ostatnim czasie na sklepowych półkach w nowych opakowaniach to: Mleko Naturalne 2% i 3,2%Śmietana 12%, Śmietana 30% Luksusowa oraz Śmietanka 30% przeznaczona do ciast i deserów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF