Lato z Łowiczem ma owocowy i orzeźwiający smak. W ofercie marki pojawiły się unikalne propozycje, idealne na ciepłe dni – pyszne syropy w trzech wyjątkowych wariantach do wyboru. Wśród nich zupełna nowość – syropy na bazie zielonej herbaty i owoców.

łowiczŁowicz co roku stara się pozytywnie zaskakiwać konsumentów na lato. Na ten sezon do znanego i lubianego wakacyjnego smaku limonki z cytryną dołączyły oryginalne syropy na bazie zielonej herbaty. Pierwsza nowość do popularne połączenie zielonej herbaty z cytryną, a druga to wariant nieco bardziej egzotyczny – zielona herbata z mango. Każdy z trzech syropów to gwarancja pysznego smaku i letniego orzeźwienia.

Syropy są znakomitym uzupełnieniem wody mineralnej. Przygotowując samodzielnie na ich bazie napój, sami decydujemy o tym, jak intensywny i słodki ma on być. Jak wszystkie syropy Łowicz – letnie propozycje są również pozbawione konserwantów i nie zawierają sztucznych barwników.

Od kilku lat marka z sukcesem wprowadza na okres letni limitowaną ofertę orzeźwiających syropów. Te dedykowane na lato nowe propozycje idealnie sprawdzą się w prostym połączeniu z wodą i lodem, a także jako dodatek do deserów, napojów typu „ice tea” czy drinków.

Cena sugerowana na półce: 4,60 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF