Znudziły Ci się tradycyjne letnie przekąski? Masz ochotę na coś naprawdę pysznego, a zarazem lekkiego? Odkryj wedlowskie Ptasie Mleczko® w białej czekoladzie o smaku Frappe. Ciesz się jego niepowtarzalnym śmietankowo-kawowym smakiem i poczuj się jak na urlopie!

Ptasie Mleczko w białej czekoladzie o smaku FrappeWakacje na greckiej wyspie, słońce sięga zenitu. Patrząc na lazurową, morską wodę, popijasz schłodzone Frappe… Myślisz, że to tylko piękne marzenie? Sięgnij po najnowszą propozycję od Wedla – Ptasie Mleczko® w białej czekoladzie o smaku Frappe, które najlepiej smakuje po zamrożeniu i przekonaj się, że spełnienie słodkich marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczą tylko 2 godziny w zamrażarce, abyś mógł cieszyć się swoimi ulubionymi piankami Ptasie Mleczko® w zupełnie nowym wydaniu i poczuć błogą, letnią przyjemność.

Nowość od Wedla, to wariacja na temat kultowych pianek Ptasie Mleczko®, które odkryjesz teraz w zaskakującej, letniej odsłonie.  Ptasie Mleczko® w białej czekoladzie o smaku Frappe to delikatna pianka, w której dwa smaki kawowo-śmietankowe przeplatają się wzajemnie, tworząc marmurkową kompozycję. Doskonale smakuje po schłodzeniu i idealnie sprawdzi się jako przekąska w upalne dni. Produkt dostępny jest w ofercie limitowanej, na sklepowych półkach pojawi się w czerwcu.

Ptasie Mleczko® w białej czekoladzie o smaku Frappe

Cena: ok. 13,00zł

Waga: 380 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF