Upalne lato dopiero przed nami. Wakacyjne słońce coraz intensywniej daje o sobie znać, a my w końcu mamy czas na beztroski relaks. Potrzebujesz szybkiego orzeźwienia i energii, by w pełni wykorzystać każdy dzień urlopu? Sięgnij po świeży sok Marwit o smaku jabłka i egzotycznej marakui!

sok_marakuja_krotkisleeve_060716Słoneczny owoc po raz kolejny pojawia się w letniej kompozycji smakowej. To smakowity powrót do naszej oferty świeżych soków z limitowanej serii – minionego lata cieszył się tak dużym zainteresowaniem i trafił w smak tak wielu Konsumentów, że postanowiliśmy wprowadzić go także w tym roku! Soczyste i pełne aromatu jabłko oraz słodka, tropikalna marakuja nęcą zapachem i intensywnym  smakiem.  Rozkoszuj się wyjątkowym orzeźwieniem, którego dostarczy Ci każdy łyk świeżego soku od Marwit. Bez względu na to, czy rozmarzonym spojrzeniem wpatrujesz się w horyzont z wygodnego leżaka na plaży, czy aktywnie przeżywasz każdy dzień urlopu, czy może promienie słońca budzą Cię jeszcze do pracy, zasługujesz na porcję energii i witalności! Szukasz unikalnej kompozycji smaku, która jednocześnie ugasi pragnienie? Pij świeże soki każdego dnia!

Wypróbuj limitowaną wersję soku Marwit o letnim smaku jabłko-marakuja. Naturalnie mętny, niewyprodukowany z koncentratu, zachowuje wszystkie właściwości i walory smakowe. Wypij od razu po otwarciu!

Cena: ok. 3,50zł / 250 ml

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF